Denpa Books — незалежний видавець манги

Denpa Books — це нещодавно створений незалежний видавець манги, що базується в Портленді. Заснований Едом Чавесом (Ed Chavez), колишнім директором з маркетингу видавництва Vertical Comics (компанії Kodansha), і Джейкобом Греді (Jacob Grady), засновником і генеральним директором Fakku, швидкозростаючого видавця манги для дорослих, що також знаходиться в Портленді.

Хоча у Denpa та Fakku є спільний персонал, ці видавничі компанії є окремими організаціями, з абсолютно різним підходом до своєї структури публікацій. Як пояснив Чавес, Denpa запропонує широкий асортимент манги, але зосередиться на гострому, еклектичному масиві історій, призначених для дорослих читачів.

У японській мові «Denpa» має як буквальне («електромагнітні хвилі»), так і розмовне значення (маревний або схильний до дикої фантазії), а назва видавництва являє собою комбінацію цих значень. «Поняття хвиль застрягло у мене, адже ми знаходимося у зростаючій цифровій епосі. І це також божевільна ідея, тому я подумав, що назва описує проект у гумористичному сенсі», — сказав Чавес.

Видавництво анонсувало три нових манги на AnimeNYC у листопаді, в тому числі дві праці майстра жахів Шинтаро Каго (Shintaro Kago) «Любовна рушниця», похмурий підлітковий роман «Задоволення і корупція» та науково-фантастичний манга-серіал Масакадзу Ісігуро (Masakazu Ishiguro) під назвою «Небесний захват». Denpa також вивчає питання ліцензування манги жанрів яой та юрі, а також дзьосей манги, які призначені для читачів старшого віку.

Зараз Denpa Books поширює свої книги на ринку через прямі продажі та інтернет-магазини, такі як Amazon і Right Stuf; також через незалежні книжкові та інші фізичні магазини.

Багато північноамериканських видавців манги або мають прямі відносини з японськими видавцями манги, або інвестують в них, але Чавес і Греді прагнуть зберегти незалежність Denpa. Вони відкриті для ліцензування робіт від різних видавців і на сьогодні вибрали роботи від таких японських видавців манги, як Kodansha, Kadokawa, Square Enix, Futabasha, Hakusensha і Wanimagazine.

Чавес сказав, що праці в списку Denpa «не є такими, які зазвичай можна побачити на книжкових полицях американської манги». І Греді додав: «Індустрія манги в Сполучених Штатах стагнує роками. Там було мало інновацій з точки зору того, який контент був ліцензований і як він доставляється споживачам. Створення незалежної компанії, яка розширює ринок манги за межами Японії, було моєю метою протягом багатьох років».

Джерело: Deb Aoki. Denpa Books Debuts with Eclectic Indie Manga List. Publishers Weekly.

Опубліковано: 13 травня 2019 р.
Зреферувала Вікторія Артеменко.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *