Дизайн, натхненний матінкою-природою

Як можна залучити більше клієнтів до Вашої книгарні? Подумайте про колібрі, що опускається на червону квітку. Природа використовує колір, щоб привернути увагу істот. Так само барвиста книгарня схильна продавати більше книжок.

Структура, світильники та меблі. У природі яскраво-рожева квітка приваблює метелика. Аналогічно, те, що Ви хочете продати, повинно виділятися, а все інше повинно бути замасковане. Стелі, підлоги, книжкові полиці та меблі — це зелене листя до ваших барвистих квітів (тобто Ваших книг!). Якщо дерев’яна підлога конкурує з полицями, а меблі різних кольорів і стилів, перефарбуйте крамницю та зробіть перестанову.

Інтер’єр та екстер’єр. Яскраве і грамотне оформлення полиць — чудовий спосіб залучити увагу клієнтів. Клієнт губиться у групі випадкових кольорових книг і повинен буде читати кожну назву, аби знайти потрібне. Колір, однак, забезпечує швидку підказку. Варто подбати про екстер’єр книгарні. Монохроматична вітрина з тематичним кольором захоплює увагу перехожих будь-якої пори року. До дня Святого Валентина тема — любов, тому колір буде червоний або рожевий. Якщо Вам подобаються різнобарвні дисплеї або потрібно робити візуальний порядок із незв’язаних кольорів, упорядкуйте свої книги спектром, тобто від червоного до фіолетового, у порядку кольорів веселки. Існує метод мерчандайзингу для цього безумства. Лише переконайтеся, що тло нейтральне (чорне, біле або бежеве), аби воно не конкурувало із переднім планом. Обирайте книги за відповідними темами і використовуйте кілька копій кожної книги; повторення чинить більший вплив.

Знаки. Подібно до того, як медові напрямні (темніші ділянки всередині квітів) показують бджолам, де є нектар, Ви можете вказувати читачам на різні категорії за допомогою кольору. Оберіть різні для кожного знаку категорії для максимального впливу. Використовуйте контрастні відтінки для суміжних розділів, аби вони виділялися.

Джерело: Johann and Arielle Eckstut. Take a Design Cue from Mother Nature. publishersweekly.com.

Опубліковано: 30 серпня 2013 р.

Зреферувала Валерія Крапівна.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *