Зроби сам: дизайн обкладинки інді-книжки

Для книги, яку Ви публікуєте самостійно, обкладинка є ключовим елементом. Незалежно від того, наскільки красномовним є текст, книжка не буде затребувана у покупців і не буде сприйнята серйозно рецензентами, якщо матиме вигляд саморобної. На щастя, є кілька порад авторам, як зробити власні обкладинки не гірше за ті, що можна побачити на полицях книгарень.

Найміть професіонала. Отримання деякої зовнішньої допомоги буде гарним початком. Рон Прамшуфер, власник Self Publishing Inc., стверджує:”Ви боротиметеся з дизайном увесь день, а професійний дизайнер візьме ідею і зробить щось прекрасне за десять хвилин.” Шукайте фрілансерів або зверніться у спеціалізоване агентство. Прамшуфер також рекомендує, щоб автори платили кілька сотень доларів за якісний дизайн, але не більше 1000 доларів.

Зробіть це самостійно. Для цього існує безліч послуг. Хоча Adobe Illustrator є стандартним програмним забезпеченням професійних дизайнерів, автор також може використовувати онлайн-послуги, такі як Gimp, безкоштовну альтернативу Adobe.

Однією з переваг обкладинки електронної книжки є те, що вона може бути оновлюваною. Отже, якщо помилку помітили після того, як книга вийшла, досить просто це виправити. Так само, якщо робота номінована на якусь нагороду або потрапляє в список бестселерів, можна удосконалити обкладинку, аби вона більше зацікавила читачів.

Джерело: Alex Palmer. DIY: How to Design an Indie Book Cover. publishersweekly.com.

Опубліковано: 3 лютого 2014 р.

Зреферувала Валерія Крапівна.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *