Підписка на електронні газети

Цього року компанії скорочують вартість підписки на цифрові газети. Середня ціна підписки становить 2,31 доларів США на тиждень. За новою постановою Американського Інституту Преси, підписка на цифрові газети коштуватиме близько 10 доларів на місяць, або 120 доларів на рік. Насправді, це трохи відрізняється від звіту API API 2016, в якому вказана середня тижнева ціна передплати на цифрову газетну підписку розміром у 3,11 долірв США на тиждень.

Основні висновки:

Результати цього дослідження оновлюють попередні, в яких оцінювалися оптимальні ціни на цифрові новини. Середня тижнева ціна в розмірі 2,31 долара США була на 83% вища за ту, що в 2012 році була зазначена  Інститутом журналістики Рейнольдса, як оптимальна.

Як зазначили в опитуванні керівники тиражу, важливими чинниками встановлення ціни є вимоги тестування ринку і власності, а потім вже галузеві норми та ціни конкурентів.

Було зауважено, що пробні підписки призводять до вищих коефіцієнтів конверсії, ніж безкоштовні підписки на пробні версії. В новинних організаціях безкоштовні випробування призвели до того, що коефіцієнт конверсії становив менше 25%, тоді як при дисконтованих випробуваннях коефіцієнт конверсії становив не менше 26% (хоча більшість з них було щонайменше 76%)

Підписка на одну газетну книгу ніщо у порівнянні з іншими послугами,коштує однаково. Hulu, Netflix або Spotify пропонують підписку лише за  9 доларів США на місяць. Можна дійти висновку, що газетні підписки мають пропонувати якісь переваги для передплатників: доступ коментування, менша кількість реклами, вдосконалений перегляд, спільне використання підписки, щомісячні електронні книги, доступ до інших цифрових видань і програм винагороди в масштабі штату. Як додаткові «привілеї для інсайдерів» мали б бути екскурсії до редакції, перегляд фільмів, подарунки.

 

Джерело: Michael Kozlowski. Digital Newspaper Subscription Fees Gettings Cheaper Good e-Reader 
Опубліковано: 26 лютого 2018 р.
Зреферула Анастасія Дадіверіна

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *