Міжнародний книжковий ярмарок в Гвадалахарі

книжковий ярмарок

Гвадалахарський міжнародний книжковий ярмарок (Guadalajara International Book Fair) був проведений уже в 32-й раз 24 листопада 2018 року. Він представляє понад 220 іспанських видавництв. Урочистими гостями ярмарку стали представники Португалії.

Організатори події зазначають, що Гвадалахарський книжковий ярмарок спрямований передусім на читача за межами кордоні Іспанії. За інформацією федерації, подія — «прекрасна можливість збільшити рівень продажів в Америці».

Мексика — латиноамериканська країна, яка отримує найбільший обсяг експортованих товарів видавничої діяльності з Іспанії. Далі за повідомленнями федерації, йде Аргентина, Бразилія та Чилі.

Загалом федерація розповідає, що найбільше йде на експорт релігійних книг (17,72 % від загальної суми), дитячих книжок (14,72 % від загальної суми), дорослої літератури (12,93 % від загальної суми).

Як повідомляє федерація, на іспанському ринку видавнича справа становить 3,4 мільярда дол. У галузі працює понад 30 тисяч людей. До федерації входить 840 компаній, які, як стверджують, становлять близько 97 % промисловості.

Джерело: Porter Anderson. At Guadalajara International Book Fair: 300 Spanish Publishers.  Publishing Perspectives.

Опубліковано: 16 грудня 2018 р.
Зреферувала Юлія Жиліна.

Читайте також: Лондонський книжковий ярмарок назвав ілюстратора і поета 2019 року

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *