Книжковий ярмарок у Гвадалахарі

книжковий ярмарок

Міжнародний книжковий ярмарок у Гвадалахарі (Guadalajara International Book Fair) був проведений уже в 32-й раз 24 листопада 2018 року. 218 іспанських видавництв мають власні стенди — або вони будуть представлені разом з іншими — на ярмарку. Згідно з повідомленнями ЗМІ, додаткові 74 іспанських компаній будуть представлені стосовно дистриб’юторів у Латинській Америці. Урочистими гостями ярмарку стали представники Португалії.

Організатори події зазначають, що книжковий ярмарок у Гвадалахарі спрямований передусім на читача за межами кордоні Іспанії. За інформацією федерації, подія — «одна з чудових можливостей налагодити ділові стосунки з багатьма покупцями та компаніями, включаючи дистриб’юторів, книгарні, бібліотеки та іншими, а також прекрасна можливість збільшити рівень продажів в Америці».

Згідно з даними Іспанії, цитованими федерацією з 2017 року, експорт книг «становив 188 млн. Євро (213,2 млн. Дол. США), що становить 56,93 % загального експорту — на 3 % більше, ніж минулого року, що робить Латинську Америку першим місцем призначення книг поза нашими кордони».

Мексика — латиноамериканська країна, яка отримує найбільший обсяг експортованих товарів видавничої діяльності з Іспанії. Далі за повідомленнями федерації, йде Аргентина, Бразилія та Чилі.

Загалом федерація розповідає, що найбільше йде на експорт релігійних книг (17,72 % від загальної суми), дитячих книжок (14,72 % від загальної суми), дорослої літератури (12,93 % від загальної суми).

Як повідомляє федерація, на іспанському ринку видавнича справа становить 3,4 мільярда дол. У галузі працює понад 30 тисяч людей. До федерації входить 840 компаній, які, як стверджують, становлять близько 97 % промисловості.

Джерело: Porter Anderson. At Guadalajara International Book Fair: 300 Spanish Publishers.  Publishing Perspectives.

Опубліковано: 16 грудня 2018 р.
Зреферувала Юлія Жиліна.

Читайте також: Лондонський книжковий ярмарок назвав ілюстратора і поета 2019 року

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *