Тенденції дизайну обкладинки книги у 2019 році

Світ книговидання рухається повільно. В середньому на випуск книжки на ринок потрібно 18 місяців. Саме тому тенденції дизайну обкладинки змінюються досить рідко.

Останнім часом споживачі стали більше звертати увагу на смішливі обкладинки. 2019 року відбулись приємні зміни. Ось деякі з них:

Дизайн «Великої книги»

Стилістично ці обкладинки можуть сильно відрізнятися, але особливістю “великого дизайну” книги є: сміливі кольори, ім’я автора та велика назва, відсутність дрібних елементів.

тенденції

Нові шрифти Sans-serif – нові тенденції

З “великими книгами” виникає потреба у великих шрифтах! У 2018 році особливо популярним став шрифт sans-serifLeagueGothic. Раніше його використовували тільки у трилерах та кримінальних романах.

тенденції

Помаранчевий та жовтий

2017 рік приніс різнобарв’я м’яких рожевих тонів, а 2018 рік змусив по-новому глянути на оранжевий та жовтий кольори. Серед синьо-зеленого та білого кольорів помаранчева книга милує око, як ніщо інше.

тенденції

Квіткові елементи

Особливістю “квіткового” тренду є те, що квіти можуть затьмарювати текст на деяких обкладинках. Цього року книжкові полиці виглядають ніби дикі сади, де від розмаїття квітів аж паморочиться в голові. Деякі обкладинки були свіжими і легкими, а інші виглядали, ніби старовинні шпалери.

тенденції

Серед актуальних тенденцій 2019 року були й перекриті конструкції, текстові перехрести, гіперреальний дизайн, осучаснення ілюстрацій минулого століття, лідійський шрифт.

Деякі дизайни обкладинок викликають протиріччя. Проте ілюстратори продовжують розширювати межі та рухатися далі. Помітна тенденція звернення до дизайнів, які були актуальні в попередніх століттях.

Ось такі тенденції – користайтеся!

Джерело: https://www.google.com/amp/s/99designs.com/blog/trends/book-cover-design-trends-2019/amp/
Дата звернення: 05.11.2019
Переклали та зреферували: Ася Геть та Владислава Кобко.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Тенденції дизайну обкладинки книги у 2019 році

  1. Сповіщення: Найпоширеніші помилки у дизайні книжок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *