9 сучасних тенденцій дизайну обкладинок для книг на 2019 рік

Дизайн обкладинок

Світ книговидання рухається повільно. Зазвичай для виходу книги на ринок потрібно цілих вісімнадцять місяців. Ось чому тенденції дизайну обкладинок книг часто залишаються надовго. Одного разу ви зайдете в книжковий магазин або оглянете свою улюблену категорію книг на Amazon, і помітите, що обкладинки несподівано змінилися. 

У 2019 на вас чекають сюрпризи в тенденціях обкладинок книг. В останні кілька років споживачі почали шукати сміливі і складні обкладинки книг. Ось основні тенденції дизайну, які ви можете побачити на кожній полиці в 2019 році.

  1. Дизайн «Велика книга» ( відмінними рисами дизайну великої книги є: сміливі кольори, ім’я видатного автора і велика назва, і всі вони складаються з невеликої кількості інших елементів, що відволікають погляд)
  2. Нові шрифти без засічок 
  3. Помаранчевий, жовтий ( У той час як 2018 рік приніс нам купу стиглих рожевих тонів, індустрія справила істотну надмірну корекцію і 2019 рік був присвячений помаранчевому і жовтому. У морі синьо-зеленого і білого помаранчева книга захоплює погляд, як ніщо інше. Кілька дуже великих, дуже неминучих помаранчевих книг з’являться на прилавках в цьому році)
  4. Квіткові елементи ( Книжкові полиці в цьому році були схожі на дикі сади з рослинністю. Деякі були свіжими і легкими, в той час як інші здавалися вирваними із стародавніх шпалер)
  5. Перекриваючі конструкції 
  6. Текст закресленням 
  7. Гіперреальний дизайн
  8. Сучасна ілюстрація середини століття
  9. Лідійський шрифт

Повторюючи те, що ми бачимо майже у всіх аспектах графічного дизайну, тенденції дизайну обкладинок книг в 2019 році виглядають так, ніби вони будуть визначені протиріччям. Деякі дизайнери будуть продовжувати розширювати межі і переходити до більш гострих деталей, в той час як інші вважають за краще використовувати гарнітури і стилі ілюстрацій більш ранніх епох. Обидва напрямки означають, що полки читачів будуть заповнені прекрасними і свіжими ідеями.

Джерело : 9 красивых тенденций дизайна обложек книг на 2019 год.  https://artforlife.ru/stati-po-dizajnu/9-krasivyh-tendentsij-dizajna-oblozhek-knig-na-2019-god.html

Опубліковано : 19.12.2018

Зреферувала : Вікторія Івченко

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *