Актуальні бізнес-книжки під час коронавірусу

Книжки, які стали актуальними в умовах пандемії, оповідають про наслідки кризи й епідемії, описують кардинальні зміни в житті та роботі людей. Добірка книжок дасть відповіді на запитання, які особливо гостро постають у теперішніх невизначених економічних умовах.

Сьюзен Кан. «Відмова: як бути стійким на роботі» (Bounce Back: How to Fail Fast and be Resilient at Work)

Сьюзен Кан, психолог Лондонського університету, склала план подолання труднощів на роботі. Вона стверджує, що стійкість – це не те, з чим народжуються. Ми здатні лише розвинути свою стійкість і примножити вміння протистояти негараздам, втратам та змінам.

Фото: amazon.com

Нік Морґан. «Ти мене чуєш? Як зв’язатися з людьми у віртуальному світі» (Can You Hear Me? How to Connect with People in a Virtual World)

Інтернет-стосунки нетривкі, оскільки їм не вистачає несвідомих зв’язків, які супроводжують взаємодії віч-на-віч. У бізнесі, як вже зрозуміли ті, хто працює вдома, емоційна нестача призводить до неправильної комунікації та непорозумінь. Книжка Ніка Морґана має на меті допомогти читачам додати емоційний підтекст у віртуальні комунікації.

Фото: amazon.com

Дженніфер Петрільєрі. «Пари, що працюють разом: як подвійні кар’єри можуть процвітати у любові та роботі» (Couples That Work: How Dual-Career Couples Can Thrive in Love and Work)

Партнери, які раптом опиняються в імпровізованому домашньому офісі, можуть звернутися до Дженніфер Петрільєрі, професорки організаційної поведінки в європейській школі INSEAD. Її огляд – корисна стратегія, яка допоможе будь-якій парі, що бореться з роботою і любов’ю під час спільної самоізоляції.

Фото: amazon.com

Едвард Сеґал. «Криза попереду: 101 спосіб підготуватися до аварій, скандалів та інших надзвичайних ситуацій» (Crisis Ahead: 101 Way to Prepare for and Bounce Back from Disasters, Scandals and Other Emergencies)

Едвард Сеґал, консультант із зв’язків з громадськістю, детально розказує, як компанії можуть захистити свої бренди та ефективно діяти під час кризи.

Фото: amazon.com

Крістін Ібботсон. «Не панікуйте: як керувати своїм бюджетом і фінансовими занепокоєннями під час та після коронавірусу» (Don’t Panic: How to Manage Your Finances — and Financial Anxieties — During and After Coronavirus)

Ця книжка Крістін Ібботсон, фінансової радниці Канади, оповідає про різні проблеми, які трапились людям під час епідемії. Вона висвітлює такі важливі питання, як, наприклад, продаж акцій чи організація бюджету під час тимчасового припинення роботи.

Фото: amazon.com

Маршалл Б. Розенберґ. «Ненасильницьке спілкування: мова життя» (Nonviolent Communication: A Language of Life)

Головні теми цієї книжки – емпатія та самосвідомість у роботі з іншими, тому вона важлива для керівників компаній.

Фото: amazon.com

Кім Скотт. «Радикальна прямота. Як керувати і не втратити людяність» (Radical Candor: Be a Kickass Boss Without Losing Your Humanity)

Кім Скотт працює генеральною директоркою різних технологічних компаній. Вона розповідає менеджерам, чому чесність така важлива для хороших стосунків у колективі. Книжку мають прочитати ті, хто хоче отримати від працівників плідний результат.

Фото: amazon.com

Дерек Роджер та Нік Петрі. «Робота без стресу: створення стійкого розуму для стійкого успіху» (Work Without Stress: Building a Resilient Mindset for Lasting Success)

Замість того, щоб зосередитись на управлінні стресом, Дерек Роджер, психолог з Великої Британії, та Нік Петрі, старший викладач Центру творчого лідерства, пояснюють, як виховати стійкість. Вони стверджують, що можна жити без стресу, потрібно лише змінити спосіб мислення.

Фото: amazon.com

Джессі Мехам. «Вам потрібний бюджет. Система порушення циклу «від зарплатні до зарплатні» та звільнення від боргів на шляху до омріяного життя» (You Need a Budget: The Proven System for Breaking the Paycheck-to-Paycheck Cycle, Getting Out of Debt, and Living the Life You Want)

Джессі Мехам радить читачам різного віку, сімейного стану та рівня заробітку, як контролювати свій змінний бюджет.

Фото: amazon.com

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/new-titles/adult-announcements/article/83116-business-books-and-the-coronavirus-business-books-2020.html

Дата звернення: 20.05.2020

Зреферувала Вероніка Красуляк

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *