Baby BSL: доповнена реальність поширюватиме мову жестів

Baby-BSL
Baby-BSL

«Baby BSL» (від британського British Sign Language — британська жестова мова) — це унікальна книжка, яка є єдиним виданням, яке використовує британську жестову мову в поєднанні з технологією AR / MR.

Baby BSL — що це?

Baby BSL — це збірка оповідань, у якій застосовується технологія доповненої та мішаної реальності, і яка поєднує друковані книжки зі смартфонами та планшетами. Видання має на меті допомогти батькам дітей із порушеннями слуху вивчати британську мови жестів. Baby BSL використовує анімовані AR-об’єкти, відео й аудіо, щоби створити мультимедійну книжку.

Видання створює видавництво «VIKA Books», яке спеціалізується на інтерактивних книгах з елементами AR та MR.

Ніша на ринку

Навчальної підтримки для батьків, діти яких не чують, — не існує. А незнання мови жестів створює бар’єр для спілкування в таких сім’ях. Це призводить до того, що діти не можуть висловити свої почуття та бажання, а батьки не можуть їх зрозуміти. Така ситуація відкриває видавничі можливості для видавців.

Команда «VIKA Books» вважає, що ключем до успіху видання є виховання їхньої потенційної аудиторії. «Багато людей досі не знають, що таке доповнена реальність або наскільки вона може покращити друковану книжку», — зазначає Вікторія Форрест (Victoria Forrest), співзасновниця видавництва. — Ми прагнемо створювати продукти, у яких досвід є частиною технології, і тому нам необхідно чітко направляти користувачів через навчання.»

Джерело: Molly Flatt. Baby BSL aims to spread British Sign Language with an immersive multimedia storybook. The Bookseller.

Опубліковано 15 лютого 2019 р.

Зреферувала Любов Войтович

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Baby BSL: доповнена реальність поширюватиме мову жестів

  1. Сповіщення: Новий формат: виклики та можливості для видавців

  2. Сповіщення: Аудіокнига: головні тенденції 2019 року %

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *