BookWalker представляє E-Manga Simulpub

Simulpubs

BookWalker, японський рітейлер електронних книжок, запустив власний інтернет-магазин, який пропонує глави популярних серій манги англійською та японською мовами в день їх виходу в Японії.

Simulpubs — це процес цифрового випуску розділів манги одночасно англійською та японською мовами, популярним способом надання манга-вмісту шанувальникам японських коміксів у всьому світі. Simulpubs задовольняють вимоги неяпонських фанатів отримувати вміст, щойно він стане доступним. Це розчаровує цифрових піратів, які отримували вигоду від тривалої затримки перекладу, необхідної для того, щоб видати мангу англійською мовою для друку.

Серед щотижневих і щомісячних видань, які доступні в магазині «BookWalker», є «Апосімз» від Tsutomu Nihei, «Лінія Диявола» від Ryo Hanada, «Домекано» від Kei Sasuga, «Неосяжний океан» і «Хвилі, слухайте мене» від Hiroaki Samura.

Доступні манги публікуються у «Yen Press», що є спільним підприємством «Hachette» та японського видавництва «Kadokawa», і «Kodansha», великим японським видавцем прози та манги.

Джерело: Calvin Reid. BookWalker Debuts E-Manga Simulpub Storefront. Publishers Weekly.

Опубліковано: 8 травня 2019 р.
Зреферувала Вікторія Артеменко.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “BookWalker представляє E-Manga Simulpub

  1. Pingback: Комікси розіб'ють ваше серце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *