Книжковий ярмарок у Брюсселі. Що нового?

книжковий ярмарок

Книжковий ярмарок у Брюсселі завжди готує щось нове та цікаве. Тисячі книголюбів приїжджають сюди, аби поринути в атмосферу, дізнатися щось нове з галузі, придбати видання, познайомитися з новинками.

Брюссельський книжковий ярмарок (Brussels Book Fair) запросив 20 видавців. Серед них Alto(Квебек), Atrabile (Швейцарія), Diagonale (Бельгія), Elyzad (Туніс), Au Forges de Vulcain (Франція), Ker (Бельгія), і Tombouctou (Малі). Ярмарок дав їм можливість представити свою роботу редакторам, директорам закордонних прав і літературним скаутам з різних країн.

Лондонський літературний скаут Кукла МакЛехоз (Koukla MacLehose) була в захваті від етнічного розмаїття на ярмарку. Вона зазначила, що особливо її здивувала співпраця південноафриканських видавництв із французькими.
Сулейман Адебовале, директор Amalion Editions в Дакарі (Сенегал) також висловив задоволення програмою. Він вважає ярмарок можливістю наблизити народи одне до одного і більше дізнатись про видаців з інших країн.

Також ярмарок, на його думку,  «дає змогу продемонструвати, що наша робота настільки ж витончена і актуальна для читачів».

Агнес Орзой, редакторка і директорка з прав в Угорщині, сказала, що вона  вражена «різноманітністю інтелектуальної енергії» серед учасників. Також вона зазначила, що кожен видавець має книжку, яку вона хотіла б прочитати. На її думку, зустрічі людей, особливо з країн, що мають політичні конфлікти, важливі для підтримки ділових відносин.

Читайте також: Мінський міжнародний книжковий ярмарок

Малгоржата Щурека (Malgorzata Szczureka), директорка редакції Karakter, погодилася, що для інших видавців важливо знати, що її видавництво протистоїть автократичному правлінню Польщі. «Що далі уряд вдаряється вправо, то більше ми публікуємо лівого», — сказала вона.

«Що далі уряд вдаряється вправо, то більше ми публікуємо лівого», — сказала вона.

Джерело: Ed Nawotka. Brussels Book Fair Plays Matchmaker. Publishers Weekly.


Дата звернення: 22. 02. 2019


Переклала та зреферувала: Юлія Отрішко

Читайте також: Прочитай ці книжки, бо Netflix знімає серіали за ними!

книжковий ярмарок книжковий ярмарок книжковий ярмарок

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *