Британська премія The Sunday Times для молодих письменників

20-та премія The Sunday Times створена для підтримки молодих письменників до 35 років. Переможця визначають серед англійських та ірландських письменників віком від 18 до 35 років, авторів художньої літератури, науково-фантастичних творів або поезії. Програма співпрацює з університетом Ворика (University of Warwick)та Британською Радою. Переможець премії отримує 5 000 фунтів стерлінгів (6 498 дол. США). Особливість цієї премії в тому, що нагороду отримають усі номінанти (500 фунтів стерлінгів (650 дол. США)).

У списку номінантів 4 автори та два блискучих, але дуже різних романи і два твори наукової літератури, які не є схожими, але чудово написані, поглинають і захоплюють, ніби трилери.

Список номінантів:

  • Імоген Гермес Гоар (Imogen Hermes Gowar) «Русалонька та місіс Ханкок» (The Mermaid and Mrs Hancock)
  • Лаура Фрімен (Laura Freeman) «Лікування читанням: як книги відновили мій апетит» (The Reading Cure: How Books Restored My Appetite);
  • Фіона Мозлі (Fiona Mozley) «Елмет» (Elmet)
  • Адам Веймут (Adam Weymouth) з романом «Королі Юкона: подорож по річці Аляска» (Kings of the Yukon: An Alaskan River Journey).

За все своє розмаїття, вони (твори — ред.) об’єднані амбіційністю, розумінням навколишнього середовища та здатності дивувати. Усі твори написали молоді автори, більшість з них — дебютанти.

Переможцем премії став Адам Веймут (Adam Weymouth) з романом «Королі Юкона: подорож по річці Аляска». Це стало відомо 6 грудня 2018 на урочистій церемонії нагородження в Лондонській Бібліотеці.

Джерело: Porter Anderson. The UK’s Sunday Times/PFD Award for Younger Writers Shortlists Four Debuts. Publishing Perspectives. 

Опубліковано: 16 грудня 2018 р.
Зреферувала Катерина Пархоменко.

Читайте також: «Джакаранда» опублікує 20 темношкірих британських письменників 2020 року

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *