Чого чекати у 2020: майбутні бестселери та найочікуваніші новинки

Незважаючи на те, що рік лише встиг розпочатися, а вже видався важким не тільки для людства, а й для нашої індустрії, видавці не сидять на місці та ризикують робити прогнози на майбутнє. Найбільші видавництва світу запевняють, что усі новинки вийдуть вчасно, адже на карантині попит на книжки тільки збільшився. Тому сподіваємося на краще та дивимося чим готовий вразити видавничий ринок у цьому році та які новинки нам запропонують. 

“Гарне сусідство” Терези Енн Флаувер (A Good Neighborhood )

Профессорка Валері Алстон-Голт виховує свого талановитого сина самотужки. Восени він вирушає в колледж і Валері відчуває себе самотньою, аж доки по сусідству не з’являються амбітні та багаті Уітмени разом зі своєю загадковою дочкою-підлітком. Якщо Валері звикла до спокою та розмірянного життя, то Уітмени з перших же днів дають знати, що вони – галасливі та пристрасні. А ще більше питань до них постає тоді, коли син профессорки закохується у нестерпне сусідське дівчисько. 

Кажуть, що “Гарне сусідство” ставить великі та серйозні питання щодо сучасного життя — що означає тепер бути гарним сусідом? Як ми живемо поруч з одне одним, коли не бачимо одне одного? Як наш спосіб життя, достаток, раса та кохання може впливати на наше ставлення до сусідів? Ця історія не тільки провакаційна, але й сильна та до болі знайома. 

Гарне сусідство

“Ти не одна” Грір Хенрікс та Сари Пекканен (You Are Not Alone )

Життя б’є Шей Міллер тричі: ні роботи, ні квартири, ні кохання. Проте як тільки вона бачить, як абсолютно нормальна молода жінка її віку кидається під потяг метро, Шей розуміє, що може опинитися на її місці. Саме тоді Міллер звертає увагу на групу жінок, які запрошують її до себе з обіцянкою: “Ви не одинокі”. Дійсно, чому б не зголоситися та приєднатися до гламурних та спокусливих сестер, які, здавалось би, відбили своїх демонів та створили таке собі життя, якому заздрять мільйони? Але яка справжня ціна за це ідеальне життя? Що буде, якщо Шей відмовиться від запропонованої новинки? І “Ви не одинокі” — це подарунок чи справжня загроза? 

You Are Not Alone

“Люба Роуз Голд” Стефані Вробел (Darling Rose Gold)

Перші 18 років свого життя Роуз Голд Воттс вважала, що вона дуже  хвора. Вона мала алергію на все, користуватися інвалідним візком і практично жила у лікарнях. Сусіди збирали кошти, вислуховували всі проблеми і намагалися підтримати, але жоден з лікарів не міг зрозуміти що з дівчинкою таке. Як з’ясувалося, просто її мати, Петті Уоттс, була занадто гарною брехухою. Просидів п’ять років у в’язниці за свою брехню, Петті немає більше куди йти і вона благає дочку забрати її назад. Суспільство в шоці, коли Роуз відповідає “так”. І хоч мати запевняє, що пробачила доньку за те, що вона свідчила проти неї і хоче просто замирити, але Роуз Голд більше не та маленька дівчинка, вона занадто добре знає свою маму і готова вести нову гру. Вона дуже довго чекала цього повернення, щоб помститися. 

Darling Rose Gold

“Один з нас – наступний” Карен М. МакМанус (One Of Us Is Next)

Давай, Бейвью, ти знаєш, що пропустив це. З тих пір, як Саймон помер, з’явилось безліч копій додатків-пліток, але ніхто не міг керувати ними так, як Саймон. Проблема в тому, що ні в кого з них немає фактів, а він, малий гидотник, завжди знав де їх дістати. 

До цього моменту. На цей раз це не просто додаток, а справжня гра. Правда чи дія — Фібі перша ціль, але вона вибере правду і це поганий вибір, буде боляче. Далі прийде Мейв, та вона знає, що треба завжди вибирати вибір. Та не сьогодні, адже якщо Нокс не встигне, то гра піде не на життя, а на смерть. Дії мають смертельний кінець, правда ріже гірше ножа і якщо це не закінчиться зараз, то поліція вже не допоможе. Саймон помер, але хтось хоче зберегти його спадок у Бейвью Хай. Тільки на цей раз його правила набагато жорстокіші і смертельно лякаючі. 

One Of Us Is Next

“Кращий брехун” Танен Джонс (The Better Liar)

Робін Фойгт мертва. Якби Леслі приїхала в маленьку квартирку своєї сестри всього-на-всього декілька годин тому, то це було би їхнє перше возз’єднання за останні десять років. Робін втекла з дому ще у підлітковому віці, поки Леслі залишилася піклуватися про їхнього хворого батька. Вона б не згадала про сестру навіть після його смерті, але лише думка про те, що Робін отримує половину всього спадку, дівчина вирішує знайти сестру таємно від свого чоловіка.  Коли вона зустрічає харизматичну молоду жінку, яка має дивну схожість з Робін, у Леслі є всі можливості поставити крапку у своєму минулому та вирішити питання справедливо — вони йдуть на авантюру: Мері буде видавати себе за Робін протягом тижня, а за це отримує частину грошей Робін. Та жодна з них не розуміє наскільки високими стануть ставки, коли Мері візьме ім’я померлої сестри. Навіть коли вона почне здогадуватися, що Леслі щось приховує, а Леслі помітить, що Мері занадто добре спілкується з її чоловіком, між ними з’явиться набагато більше питань, аніж відповідей. 

The Better Liar

Також буде цікаво новинки “Книги-антидепрессанти”

Зреферувала: Ольга Кивлюк
Дата звернення: 22.04.2020
 Джерело: https://publishingperspectives.com/

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *