Comic Arts Brooklyn 2018 повертається в кампус Пратта

Comic Arts Brooklyn (CAB) — це фестиваль коміксів і художня книжкова виставка, що проводиться щорічно в Брукліні, Нью-Йорк. В листопаді фестиваль повернувся в кампус Інституту Пратта, змінив графік та збільшив кількість експонентів.

За словами Гейба Фаулера, який організовував шоу разом з Метью Джеймсом Вілсоном, відвідуваність була високою. Але хоча CAB не надає ніяких точних даних про відвідуваність, Фаулер розповів, що число експонентів зросло до 248.

«Мої витрати також зросли, але мені подобається результат. Були натовпи людей, які шукали книги, комікси і дивилися на експериментальне мистецтво».

Фаулер сказав, що він також додав програми для залучення іноземних художників, пропонуючи їм безкоштовні столи для їх робіт, якщо запрошені оплачують свою подорож.

Для невеликого одноденного шоу CAB привертає до себе дивовижний склад комікс-художників. Там були і карикатуристи Джим Вудрінг (Congress of Animals) з Лорен Вайнштейн (Goddess of War). Також були панелі, присвячені художникам Олів’є Шраувену (Parallel Lives), Аріелю Шраг (Part of it), Джулі Доусет (Dirty Plotte) і Марку Ньюгардену (How to Read Nancy).

Аві Ерліх, з незалежного видавництва коміксів Silver Sprockett, роботи якого були на виставці минулого року, сказав: «Це був хороший досвід».

ДжерелоCalvin Reid. Comic Arts Brooklyn 2018 Returns to Pratt Campus. Publishers Weekly.

Опубліковано: 18 грудня 2018 р.
Зреферувала Вікторія Артеменко.

Читайте також: Вигідне партнерство для Dark Horse

Поширте у соціальних мережах:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *