Дебют віртуальних книжкових ярмарків у Великій Британії та Об’єднаних Арабських Еміратах

Прагнучи пропагувати книжки та читання під час пандемії, літературні організації у Великій Британії та Об’єднаних Арабських Еміратах запускають віртуальні книжкові фестивалі та ярмарки. У Великій Британії некомерційний колектив письменників просуває BookBound 2020. ЦЕ безкоштовний літературний фестиваль в інтернеті, який триватиме з 27 квітня по 3 травня. А в Арабських Еміратах Організація книг Шарджі запустить віртуальні ярмарки й фестиваль віртуального читання, що відбудеться 27 травня-5 червня.

Особливості британського фестивалю

У BookBound 2020 буде представлений набір сценаріїв на каналі YouTube. Серед підтверджених гостей віртуального фестивалю – колишній лауреат поетів молоді в Лондоні Калеб Фемі, американський автор Деніел Маллорі Ортберг та молода авторка Мішель Пейвер. Також серед гостей автори Джасбінер Білан, Ернестос Ціснерос та Естер Кент, поетеса Дженніфер Вонг, автор Я. Інтісар Каханані та письменниця-феміністка Лола Олуфемі.

Сценарист і засновник BookBound 2020 Джорджі Кодд сказав, що “BookBound 2020 – це не типовий літературний фестиваль. Його дуже оперативно створила група авторів та любителів книг цілком у відповідь на ці дивні та безпрецедентні часи. Наша віддана команда добровольців почула, як захоплені автори по всьому Сполученому Королівстві та в усьому світі мають долучитись.” Автори матимуть змогу спокійно провести час, обговорити період ізоляції на віртуальному книжковому ярмарку.

Що готує фестиваль у Шарджі

На фестивалі віртуального читання в Шарджі будуть представлені різноманітні онлайн-літературні та культурні сесії, інтерактивні семінари, орієнтовані на різні вікові групи та спільноти. Захід організований Шарджським управлінням книг, яке також влаштовує щорічний Міжнародний ярмарок книг в Шарджі.

Голова правління SBA Ахмед бен Раккад Аль Амери сказав: «Фестиваль віртуального читання в Шарджі пропонує унікальну цифрову платформу для інтелектуалів і творчих лююдей з усього світу, щоб віддалено гуртуватися, обмінюватися досвідом та знаннями, навіть коли світ працює на зменшення впливу Covid-19.»

Попри карантин та загрозу вірусу, книжкова індустрія продовжує працювати. Не знаємо, як достеменно криза відобразиться на результатах галузі, натомість бачимо застосування нових технологій.

Читати більше: https://www.vydra.net.ua/coronavirus/

Зображення: Background photo created by jannoon028 – www.freepik.com

Джерело: Virtual Book Fairs Debut In U.K. and UAE.

Дата звернення: 05.04.2020

Переклала та зрефувала Лана Соколюк

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Дебют віртуальних книжкових ярмарків у Великій Британії та Об’єднаних Арабських Еміратах

  1. Сповіщення: Болгарський «BookMonster» хоче зробити молодіжну гру для читання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *