Denpa Books — манга незалежного видавця

Про Denpa Books

Denpa Books — це нещодавно створений незалежний видавець манги, що базується в Портленді. Заснований Едом Чавесом (Ed Chavez), колишнім директором з маркетингу видавництва Vertical Comics (компанії Kodansha), і Джейкобом Греді (Jacob Grady), засновником і генеральним директором Fakku, швидкозростаючого видавця манги для дорослих, що також знаходиться в Портленді.

Хоча у Denpa та Fakku є спільний персонал, ці видавничі компанії є окремими організаціями, з абсолютно різним підходом до своєї структури публікацій. Як пояснив Чавес, Denpa запропонує широкий асортимент манги, але зосередиться на гострому, еклектичному масиві історій, призначених для дорослих читачів.

Видавництво анонсувало три нових манги на AnimeNYC у листопаді, в тому числі дві праці майстра жахів Шинтаро Каго (Shintaro Kago) «Любовна рушниця», похмурий підлітковий роман «Задоволення і корупція» та науково-фантастичний манга-серіал Масакадзу Ісігуро (Masakazu Ishiguro) під назвою «Небесний захват». Denpa також вивчає питання ліцензування манги жанрів яой та юрі, а також дзьосей манги, які призначені для читачів старшого віку.

Що відбувається зараз?

Зараз Denpa Books поширює свої книги на ринку через прямі продажі та інтернет-магазини, такі як Amazon і Right Stuf; також через незалежні книжкові та інші фізичні магазини.

Багато північноамериканських видавців манги або мають прямі відносини з японськими видавцями манги, або інвестують в них, але Чавес і Греді прагнуть зберегти незалежність Denpa. Вони відкриті для ліцензування робіт від різних видавців і на сьогодні вибрали роботи від таких японських видавців манги, як Kodansha, Kadokawa, Square Enix, Futabasha, Hakusensha і Wanimagazine.

Чавес сказав, що праці в списку Denpa «не є такими, які зазвичай можна побачити на книжкових полицях американської манги». І Греді додав: «Індустрія манги в Сполучених Штатах стагнує роками. Там було мало інновацій з точки зору того, який контент був ліцензований і як він доставляється споживачам. Створення незалежної компанії, яка розширює ринок манги за межами Японії, було моєю метою протягом багатьох років».

Джерело: Deb Aoki. Denpa Books Debuts with Eclectic Indie Manga List. Publishers Weekly.

Опубліковано: 13 травня 2019 р.
Зреферувала Вікторія Артеменко.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Denpa Books — манга незалежного видавця

  1. Сповіщення: Досвід малих видавництв у популяризації манга літератури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *