Digital Book World оголосив переможців 2018 року

Digital Book

На фестивалі Цифрова Книга Світу (Digital Book World) було оголошено переможців 2018 року. Найважливішими номінаціями були такі: найкраща книга, найкраща аудіокнига та видавець року тощо. Окрім того, було представлено ще 48 номінацій.

Урочиста церемонія проводилася в мальовничому місті Нешвілі, штат Теннессі 2 жовтня 2018 року. Нагороди отримали представники різних жанрів, які зробили переворот у книжковій індустрії.

«Цифрова Книга Світу пишається визнанням кращих представників видавничої справи, і разом із видавничо-технологічною спільнотою ми дуже щасливі відзначити цих переможців» – розповів Бредлі Метрок, виконавчий продюсер Цифрової Книги Світу.

Найбільше загальних нагород отримала книга «Подарунок Галдо» («Galdo’s Gift») Тревора Янга (Trevor Young) і Елеонори Лонґ (Eleanor Long), а саме  —   найкраща книга, найкраща фентезі книга, найкраща дитяча книга та найкраща інтерактивна книга.

Найкращий видавець року  —  видавництво «Темна конячка», найкраще дитяче видавництво — видавництво Діснея, найкраще корпоративне видавництво року — НАСА, найкраще наукове видавництво — видавництво Пристонського університету, найкращий директор року — Джефф Безос з компанії Амазон.

Під час церемонії Цифрова Книга Світу у новий видавничий зал слави також запросила двох ветеранів галузі Марі Даттон Браун та Лен Едґерлі (обидва учасники події). Браун є видатним редактором і літературним агентом, який успішно відстоював різноманітність у видвничій справі протягом своєї 50-річної кар’єри, а Едґерлі – творець і ведучий The Kindle Chronicles, подкасту, який більше десятиліття виходив щотижня. Детальну інформацію про переможців та книжки можна знайти на офіційному сайті премії.

Цифрова Книга Світу — щорічна подія світу видавничої справи, яка збирає різноманітних представників галузі. Наступного року фестиваль також відбудеться у жовтні в Нашвілі — новому постійному будинку для конференції. 

Score Publishing, організатор Цифрової Книги Світу, допомагає організаціям та творцям знайти свій голос і стати кращими інтерактивними виробниками контенту. Score Publishing видає книги як друковані книги, так і цифрові, а також аудіо та інтерактивні книги нового покоління.

Джерело: Digital Book World Announces the Winners of the 2018 DBW Awards. Digital Book World.

Опубліковано: 16 грудня 2018 р.
Зреферувала Юлія Жиліна.

Читайте також: Три маркетингові прірви, які кожен цифровий автор має подолати

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *