«До нас на чай заходив Тигр» від Джудіт Керр отримує право на фільм

HarperCollins Children’s Books співпрацює з Lupus Films для створення телевізійної версії класичної ілюстрованої книги Джудіт Керр «До нас на чай заходив Тигр».
Lupus, анімаційна студія, заснована в Лондоні, яка створила «Ми йдемо на полювання за ведмедем», створить мальований  спеціальний альбом, за мотивам історії  вперше опублікованої 50 років тому.

Мультфільм «До нас на чай заходив Тигр» буде від творців Lupus Films Каміли Дикин разом з HarperCollins Children’s Books Енн-Джанін Муртаг.

Декін сказала: «Ми дуже раді, що «HarperCollins» вирішили  працювати з «Lupus Films» для цього особливого проекту. Для мене велика честь адаптувати таку знакову дитячу книгу під телевізійну версію в цей знаменний ювілейний рік. Ми зробимо все можливе, щоб захопити усіх чарівністю і магією книги. Створимо вічний фільм для дітей та всієї сім`ї».

Муртаг додав: «HarperCollins Children’s Book лідер в багатоплатформному оповіданні. Якість і справжність дуже важливі  для нашого успіху, і це фантастика співпрацювати з Lupus Films, які створили деякі з найцінніших анімаційних фільмів останніх років. Ми неймовірно пишаємося тим, що публікуємо Джудіт Керр. Це чудово втілювати в життя телевізійну версію її культової книги, тоді , коли ми святкуємо золотий ювілейний рік оповіді «До нас на чай заходив Тигр».

HarperCollins відзначає 50-річчя книги з серії про вечірки чаювання, яке відбудеться в Великобританії  2018 року.

HarperCollins Publishers L.L.C. є однією з найбільших світових видавничих компаній і є однією з найбільших англомовних видавництв Big Five, поряд з Penguin Random House, Simon & Schuster, Hachette та Macmillan. Штаб-квартира компанії знаходиться в Нью-Йорку і є дочірньою компанією News Corp.

Також почитайте про те, як буктрейлер може стати мистецтвом.

Джерело: Charlotte Eyre. Judith Kerr’s The Tiger Who Came for Tea gets film deal. The Bookseller.
Дата звернення: 08.02.2018
Зреферувала та переклала: Дарія Попова.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “«До нас на чай заходив Тигр» від Джудіт Керр отримує право на фільм

  1. Сповіщення: Що потрібно знати малим видавцям про новий закон щодо охорони авторських прав?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *