«До нас на чай заходив Тигр» від Джудіт Керр отримує право на фільм

HarperCollins Children’s Books співпрацює з Lupus Films для створення телевізійної версії класичної ілюстрованої книги Джудіт Керр «До нас на чай заходив Тигр».
Lupus, анімаційна студія, заснована в Лондоні, яка створила «Ми йдемо на полювання за ведмедем», створить мальований  спеціальний альбом, за мотивам історії  вперше опублікованої 50 років тому. Фільм буде від творців Lupus Films Каміли Дикин разом з HarperCollins Children’s Books Енн-Джанін Муртаг , видавець,  Кеті Фулфорд, директор спеціальних проектів, і Міей Юпп, продюсер.
Декін сказала: «Ми дуже раді, що «HarperCollins» вирішили  працювати з «Lupus Films» для цього особливого проекту. Для мене велика честь адаптувати таку знакову дитячу книгу під телевізійну версію в цей знаменний ювілейний рік, і ми зробимо все можливе, щоб захопити усіх чарівністю і магією книги, щоб створити вічний фільм для дітей та всієї сім`ї».
Муртаг додав: «HarperCollins Children’s Book лідер в багатоплатформному оповіданні. Якість і справжність дуже важливі  для нашого успіху, і це фантастика співпрацювати з Lupus Films, які створили деякі з найцінніших анімаційних фільмів останніх років. Ми неймовірно пишаємося тим, що публікуємо Джудіт Керр. Це чудово втілювати в життя телевізійну версію її культової книги, тоді , коли ми святкуємо золотий ювілейний рік оповіді «До нас на чай заходив Тигр».
HarperCollins відзначає 50-річчя книги з серії про вечірки чаювання, яке відбудеться в Великобританії  2018 року.

Джерело: Charlotte Eyre. Judith Kerr’s The Tiger Who Came for Tea gets film deal. The Bookseller.
Опубліковано: 8 лютого 2018 р.
Зреферувала Дарія Попова.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “«До нас на чай заходив Тигр» від Джудіт Керр отримує право на фільм

  1. Pingback: Що потрібно знати малим видавцям про новий закон щодо охорони авторських прав?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *