Досвід малих видавництв у популяризації манга літератури

Вже другий рік поспіль у списку книжок малих видавництв на перших позиціях манга книжки. Темп приросту продажів манга книг за 2017-2019 роки був меншим за половину його показника у попередній трирічний період.

Такий успіх 2019 року манга має завдяки різноманітному списку авторів. Однією з провідних авторок манга була науковиця Бекка Андерсен. Її бестселер «Книга дивовижних жінок» привів до нової серії, до якої увійшли «Книга жінок-письменниць» та «Книга дивовижних чорношкірих».

Карен Аррінгтон, засновниця конкурсу «Міс Чорний США» та посол доброї волі в Сьєрра-Леоне, була ще одним сильним продавцем 2019 року. “Карен Аррінгтон є прикладом такого типу автора, який манга з гордістю публікує”, – каже мангаорієнтоване видавництво Бренда Найт. «Вона не тільки надихає молодих амбітних жінок, але й наполегливо працює, щоб змінити світ» .

Торік активними у видаванні манга книжок були Франклін Кові, які опублікували серію книжок «7 звичок високоефективних людей». За останні два роки вчетверо збільшились міжнародні продажі манга.

Засновник і видавець манга літератури Кріс Макконей зазначає, що «доки 2019 рік був сповнений безлічі чудових речей». Те, чим він найбільше пишається, було здатність манги виграти шість аукціонів, конкуруючи з представниками видавців «Великої п’ятірки». Він відносить ці перемоги до моделі розподілу прибутку, яка пропонує авторам до 50 % чистого продажу за кожну книжку, а також її «сучасні маркетингові методи».

Незважаючи на скорочення списку останніми роками, у видавництві Sexton кажуть, що, рухаючись вперед, MLB планує «продумане, розмірене розширення списку». Цього року вона випустить 12 книг й до 2022 року планують видати 24.

Серія «Запалена для маленьких рук» («Lit for Little Hands») потрапила на міжнародний рівень, – каже директор з маркетингу та зв’язків з громадськістю Кейт Фаррелл. Найпопулярнішим заголовком серед манга літератури був «Хороші мами мають страшні думки» Карен Клейман – засновниці післяпологового центру, проілюстровала книжку Моллі Макінтайр.

Видавництво Cameron Kids публікує захоплюючі книжки з малюнками, хоча розпочинало з двох книжок на сезон, а цього року планують видати вже 12.

Hancock планує більше цифрових ініціатив на 2020 рік, включаючи розгортання свого безкоштовного пакета електронних книжок для всіх друкованих назв, представлених на платформі FlexPub. Морган Джеймс співпрацює з Bookshop, щоб сприяти більшій кількості продажів в Інтернеті через незалежних продавців.


Зображення: School photo created by freepik – www.freepik.com

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/libraries/article/82986-santa-monica-librarian-patty-wong-wins-2021-2022-ala-presidency.html

Дата звернення: 08.04.2020

Переклала та зрефувала: Лана Соколюк

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *