Audie Awards 18 оголосили фіналістів конкурсу

Audie Awards — щорічна подія в Нью-Йорку, де демонструються найкращі аудіокниги 2017 року. Асоціація Audio Publishers оголосила фіналістів у 26 різних категоріях.  Це щорічна нагорода, яку присуджує Американська асоціація аудіо видавців за аудіокниги та розваги в розмовних словах. З 1996 року номінантів оголошували в лютому, а переможців оголошували на урочистому банкеті, який відбувся в травні, зазвичай під час ярмарку BookExpo America.

«Ми раді оголосити всіх фіналістів Audie Awards на 2018 рік», — сказала президентка асоціації Лінда Лі. — «Цього року ми бачимо ще більше неймовірно високоякісних робіт. Аудіо обіцяє бути більш захоплюючим, ніж коли-небудь, адже судді наполегливо працюють, щоб вибрати переможців серед фіналістів».

«Шанувальники аудіокниг та інсайдери галузі мають підвищений інтерес у діапазоні жанрів і стилів виробництва фіналістів і переможців Audies», — додала Мері Буркі. «Наша команда експертів-суддів, які обговорюють переможця премії «Аудіокнига року», повинна вибрати один аудіоматеріал, що поєднує найкращі у якості оповіді та якості продукції, має значний вплив на продажі та маркетинг, щоб бути стандартним носієм передового досвіду для формату та видавничої справи. Більшість не може дочекатись, щоб дізнатися, хто переможе».

Цифровий формат як сегмент видавничої справи розширюється, і впродовж року випускається все більше продукції для задоволення споживчого попиту. Це спонукає компанії відкривати власні роздрібні торгівельні пункти.

Також читаймо про британську премію Costa Book Awards.

Джерело: Michael Kozlowski. The 2018 Audie Awards Finalists Have Been Announced. Good e-Reader
Дата звернення: 06.02.2018
Зреферував та переклав: Михайло Пилипчук

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *