«Електронна Література» запустила нову двотижневу серію

електронна література

“Електронна Література” – це некомерційний цифровий видавець, місія якого зробити літературу більш захопливою, актуальною та всеосяжною. Вони прагнуть видавати інтелектуальні та невибагливі твори, піднімаючи нові голоси та вивчаючи, як література та розповіді можуть допомогти висвітлити проблеми соціальної справедливості та поточні події. “Електронна Література” особливо зацікавлена у написанні, яке діє на перетині різних культур, жанрів та засобів масової інформації.

Все, що публікується “Електронною Літературою”, доступне для читачів безкоштовно. Щоб підтримати роботу та місію, необхідно зробити одноразовий внесок. Усі подарунки обкладаються податком. “електронна Література” монетизує деякі посилання на книгу на сайті.

“Електронна Література” запустила нову двотижневу серію, як частину своєї кампанії «Read More Women». Серія стала відповіддю на колонку «By the Book» в «New York Times», автор якої не назвав жодної книги, яку написала жінка.

У кожній частині серії будуть проаналізовані книги, авторками яких є жінки та небінарні [ті, які не ідентифікують себе з жодною статтю] люди. Серед них: Тяарі, Кармен Марія Мачадо, Арамінта Гол, Луїс Альберто Уреа, Лорен Гроф та інші (“Електронна Література”).

Дуже важливо читати більше жіночих авторок: зрозуміти повну людську сутність жінки, повернути авторок, які були неправомірно забуті в часі через свою стать, розширити канон і працювати на рівність усіх людей.

"Електронна Література"
Фото

Джерела:  John Maher. ‘Electric Literature’ Launches New Series As Counterpoint to ‘By the Book’. Publishers Weekly.  https://electricliterature.com/about/mission/

Дата звернення: 19. 12. 2018


Переклала і зреферувала:  Зоряна Дацько.

Читати більше: Контент-аналітика: важливі аспекти для видавців

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *