Феміністична література зазнає свого піку

Феміністична література

Згідно з інформацією жіночої бібліотеки Університету Вісконсіна, у США феміністична література не надто популярна: існує близько 20 феміністських друкованих засобів інформації. Більшість з них мають нішевий характер та друкуються невеликим накладом. Інтерв’ю сайту “PW” з трьома найбільшими з цих видів ЗМІ виявили, що останім часом їхні продажі зросли, тому вони прогнозують позитивні зміни у майбутньому.

Феміністична література і маркетинг

Джису Кім, який займається маркетингом, продажем і рекламою “Feminist Press”, заявив, що продажі 2018 року зросли на 80%, з 2015 року. «Фемінізм як ідея поширюється»,— сказав він, зазначивши, що прямі продажі приватним особам через свій веб-сайт на конференціях, йдуть особливо добре й ефективно.

Кім приписує зростання продажів агресивним маркетинговим стратегіям FP, а також читачам, які все більше стають на підтримку ідей фемінізму. Також Кім заявив, що дебати щодо таких питань, як перетин між фемінізмом, соціальним класом, расою та статтю, стали більш поширеними.

Кім пояснив збільшення продажів більш агресивними маркетинговими стратегіями FP, а також тим, що читачі більше знають його пропозиції. До його нинішніх бестселерів належать колекція The Crunk Feminist від Брітні К. Купер та група інших афро-американських феміністських блогерів, яка продала 5500 примірників з моменту публікації в січні 2017 року, та Radical Reproductive Justice by Loretta J. Ross et al., які видали минулої осені і на сьогодні продано 2000 примірників. З виборами, за словами Кім, дебати з таких питань, як перетини між фемінізмом, класом, расою та гендерною ознакою, стали більш актуальними.

Джерело: Claire Kirch. Feminist Presses Are Seizing the Moment https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/publisher-news/article/76344-feminist-presses-are-seizing-the-moment.html

Дата звернення: 16.03.2018

Переклала і зреферувала: Вікторія Івченко

Читати ще: Література різноманітна: збільшення кількості темношкірих персонажів

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *