HarperCollins святкує 50 років книги «До нас на чай заходив Тигр»

 

HarperCollins Children’s Books відсвяткує 50-річний ювілей класичної ілюстрованої книги Джудіт Керр «До нас на чай заходив Тигр» з новими публікаціями та серією подій.
У березні видавництво випустить нове видання в м’якій обкладинці з передмовою Джудіт Керр (£ 6,99) , нову настільну книгу (£ 6,99), компакт-диск з розповідями авторки,  які озвучують Філліда Лоу, Джеральдін Мак’юен і Сьюзан Шерідан (£ 5,99) і спіральну книгу про те, як влаштувати ідеальне чаювання, з назвою «Тигр, який прийшов на чай» (£ 9.99). Восени буде випущена книга-іграшка з твердим покриттям (£ 19,99) і 50-річна версія в твердій обкладинці з ескізами і нотатками створення книги (£ 20)
HarperCollins також планує організувати  50 «Чаювання Тигра» («Tiger Tea Party») по всій країні.
Енн-Джанін Муртаг,  виконавчий видавець HarperCollins Children’s Books, сказала: «Ми працюємо з видавничим будинком «Джудіт» з 1968 року і удостоєні честі опублікувати її знамениту книгу «До нас на чай заходив Тигр». Цей рік –це момент, щоб показати «Тигра» новому поколінню і відсвяткувати любов народу до цієї найдосконалішої книжки з ілюстраціями».
«До нас на чай заходив Тигр»  створений з історії Керр, яку вона розповідав дочці, вперше був опублікований в 1968 році. Минулому року «Тигр»  проданий накладом більше мільйона копій через Nielsen BookScan, але, згідно з HarperCollins Children’s Books, книга з ілюстраціями була продана накладом більше п’яти мільйонів копій в цілому з моменту його першої публікації.

Джерело: Charlotte Eyre. HarperCollins to celebrate 50 years of ‘Tiger Who Came to Tea’. The Bookseller.
Опубліковано: 5 лютого 2018
Зреферувала Дарія Попова.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *