Художник коміксів Джон Еллісон ділиться досвідом

Джон Еллісон — англійський письменник і художник таких коміксів для дорослих: «Bobbins», «Scary Go Round» і «Bad Machinery».   Він один із перших почав працювати у форматі веб-коміксів. Останній випуск «Bad Machinery» був номінований на премію індустрії коміксів імені Вілла Ейснера 2017 року в категорії «Найкраща публікація для підлітків». Це комікс про життя шістьох старшокласників.

Джон Еллісон розповідає про свій досвід освоєння веб-формату: «Я почав створювати веб-комікси, коли вони ще не існували у такому вигляді, тому що знав, як зробити сайт… Кілька років по тому це перетворилося на зручний спосіб заробити собі на життя…»

Він вважає, що зараз новачкам важче працювати у форматі веб-коміксів. Системи доставки контенту й соціальні мережі відучують людей від перегляду окремих веб-сайтів, тому привернути увагу аудиторію складно.

Про ідеї для написання сюжетів коміксів Джон Елісон сказав таке: «Це буде звучати прозаїчно, але я чекаю того, що здається мені корисним, записую його, думаю про це декілька місяців, коли історія вийде з моєї підсвідомості. Це схоже на дерево: воно виростає із землі, як пряма лінія, потім розширюється в різноманітності ідей».

Автор також ділиться своїми враженнями від повернення після 10 років перерви на San Diego Comic-Con, щорічний фестиваль коміксів у США, розповідає про своїх улюблених художників, всесвіт і майбутнє «Bad Machinery», причини орієнтації на дитячу аудиторію.

Джерело: Nancy Powell. John Allison: On Mastering Snarky Language and Other Teenage Concerns. Shelf Awareness
Опубліковано: 29 вересня 2017 р.
Зреферувала Вікторія Пономаренко.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *