Інтерактивні книжки для дітей — ефективний спосіб зацікавити малят

Чомусь усі думають, що діти не читають. Можна було б заперечити, але це так. Невелика кількість видавництв готові щось змінювати, щоб зацікавити наймолодших читачів. А варто було б звернути увагу на зарубіжний досвід, де кожна дитина мріє отримати на Різдво цікаву та незвичайну книжечку.Ми вирішили зібрати найкрутіші інтерактивні книжки, щоб надихнути  видавців на цікаві ідеї! 

Touch Think Learn

Книги цієї серії здобули феноменальний успіх на зарубіжному ринку, адже завдяки мінімальним зусиллям, видавництво АВС зробило процес навчання малят простішим та цікавішим Графічна простота, тактильні технології, блискуча естетика — видавництво АВС створило новий формат навчання, який полюбили не тільки батьки та вчителі, а й самі дітлахи. Тривимірні інтерактивні книжки з можливістю гратися стали просто хітом дитячих навчальних видань у США, Великобританії, Франції, Австралії, Іспанії, Італії та Норвегії. 

Touch Think Learn - інтерактивні книжки

The Very Hungry Caterpillar

Ця книжка вже понад 30 років є безперечним бестселером, але в нас ще досі про неї мало хто чув. Вона ідеальна для вивчення днів тижня та навколишнього світу, адже зацікавлює дітлахів своєю інтерактивністю —майже кожен елемент можна відчути на дотик. Усі деталі зроблені у вигляді цікавих аплікацій з різних матеріалів. Якщо ви шукаєте яскраві тактильні інтерактивні книжки для малечі — ця історія для вас!

The Very Hungry Caterpillar - інтерактивні книжки

Touch the Earth

Чи можна здобути успіх завдяки лише одній ідеї? Безперечно так! Ця книжка стала світовим хітом завдяки тому, що кожен її читач може відчути себе справжнім космонавтом, який готується до космічної подорожі. Найкрутіше те, що видання не вимагало зайвих витрат —лише переосмислення звичайного тексту та додання цікавих завдань. 

Touch The Earth - інтерактивні книжки

Dress Me Up!: A Mix—and—Match Play Book

За допомогою цієї книжки можна не просто розважити дитину, а й привчити її до порядку та вдягатися самостійно! Необхідно перевернути малюнки, щоб змінити одяг персонажів. Юні читачі починають з вибору персонажа, який їм подобається, кожен з трьома вирізаними предметами одягу. Потім вони обирають з різнокольорових клаптиків із зворотного боку книги. Розміщуючи клаптики під висічки, малеча може змішувати шаблони та палітри. Ось як інтерактивні книжки можуть поєднувати корисні завдання та розваги.

Dress Me Up - інтерактивні книжки

Unpack the Bag!

А цю книжечку використовують вчителі в британських та американських школах, щоб навчити малечу правильно та швидко збирати свої речі. Цікава ідея використати маленькі деталі, канцелярію, на липучках, щоб дитина могла розмістити все в належному місці та не створювати безладу. 

Розважайте малят цікавими книжками, а як надихнути підлітків, читайте у нашому матеріалі

Дата звернення: 23 жовтня 2019 року

Джерело: https://www.amazon.com/TouchThinkLearn—ABC—Xavier—Deneux/dp/1452145032

Зреферувала Ольга Кивлюк

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Інтерактивні книжки для дітей — ефективний спосіб зацікавити малят

  1. Сповіщення: Інтерактивні історії, які точно зацікавлять ваших дітей

  2. Сповіщення: Малеча на карантині: що цікавого вийшло у квітні 2020 для дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *