Як зацікавити малят: добірка інтерактивних книжок для дітей

Чомусь усі думають, що діти не читають. Можна було б заперечити, але це так. Невелика кількість видавництв готові щось змінювати, щоб зацікавити наймолодших читачів. А варто було б звернути увагу на зарубіжний досвід, де кожна дитина мріє отримати на Різдво цікаву та незвичайну книжечку.Ми вирішили зібрати найкрутіші інтерактивні книжки, щоб надихнути  видавців на цікаві ідеї! 

Touch Think Learn

Книги цієї серії здобули феноменальний успіх на зарубіжному ринку, адже завдяки мінімальним зусиллям, видавництво АВС зробило процес навчання малят простішим та цікавішим Графічна простота, тактильні технології, блискуча естетика — видавництво АВС створило новий формат навчання, який полюбили не тільки батьки та вчителі, а й самі дітлахи. Тривимірна книжка з можливістю гратися стала просто гітом дитячих навчальних книжок у США, Великобританії, Франції, Австралії, Іспанії, Італії та Норвегії. 

The Very Hungry Caterpillar

Ця книжка вже понад 30 років є безперечним бестселером, але в нас ще досі про неї мало хто чув. Книжечка ідеальна для вивчення днів тижня та навколишнього світу, адже зацікавлює дітлахів своєю інтерактивністю —майже кожен елемент в книжці можна відчути на дотик, бо зроблені вони у вигляді цікавої аплікації з різних матеріалів. Класична книжка — картинка за весь час, від покоління до покоління, що продається десь у світі кожні 30 секунд!

Touch the Earth

Чи можна здобути успіх завдяки лише одній ідеї? Безперечно так! Ця книжка стала світовим гітом завдяки тому, що кожен її читач може відчути себе справжнім космонавтом, який готується до космічної подорожі. Найкрутіше те, що книга не вимагала зайвих витрат —лише переосмислення звичайного тексту та додання цікавих завдань. 

Dress Me Up!: A Mix—and—Match Play Book

За допомогою цієї книжки можна не просто розважити дитину, а й привчити її до порядку та вдягатися самостійно! Необхідно перевернути малюнки, щоб змінити одяг персонажів. Юні читачі починають з вибору персонажа, який їм подобається, кожен з трьома вирізаними предметами одягу. Потім вони обирають з різнокольорових клаптиків із зворотного боку книги. Розміщуючи клапті під висічки, читачі можуть змішувати шаблони та палітри.

Unpack the Bag!

А цю книжечку використовують вчителі в британських та американських школах, щоб навчити малечу правильно та швидко збирати свої речі. Цікава ідея використати маленькі деталі, канцелярію, на липучках, щоб дитина могла розмістити все в належному місці та не створювати безладу. 

Дата звернення: 23 жовтня 2019 року

Джерело: https://www.amazon.com/TouchThinkLearn—ABC—Xavier—Deneux/dp/1452145032

Зреферувала Ольга Кивлюк

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *