Ілон Маск розказав про серію книжок, що надихала його

Ілон Маск

У книжці Ешлі Венс «Ілон Маск: Тесла, SpaceX і квест фантастичного майбутнього» зазначено, що у підлітковому віці Ілон Маск відчув себе «особисто відповідальним» за долю людства.

Любов до книжок і знання, які він почерпнув з них, надихнули його на створення «чистих енергетичних технологій або будування космічних кораблів, щоб розширити кордони людського проживання в майбутньому», — уважає Венс.

Одна з цих книжок, які Маск і досі рекомендує: науково-фантастичний серія у семи томах «Фундація» вченого та автора Айзека Азімова. Сага Азімова розповідає про крах і відродження величезної міжзоряної імперії у Всесвіті майбутнього.

«Висновок, який я зробив із саги «Фундація», — ми повинні спробувати вжити ті дії, які можуть продовжити існування цивілізації, мінімізувати ймовірність «темних часів» чи зменшити їх тривалість, якщо вони настануть», — розповів Ілон Rolling Stone 2017 року

Маск також заявив, що книжки Айзека навчили його, що «цивілізації розвиваються циклічно». Це спонукало його займатися дослідженнями космосу для майбутнього «висхідного циклу людства», — сказав він The Guardian 2013 року.

«Серія Foundation & Zeroth Law є основоположною для створення SpaceX», — так написав Маск у своєму тві тері у червні 2018 року, посилаючись на Закон Зерота про робототехніку Асімова.

Маск 2003 року  запустив Tesla, 2016 — Neuralink, а The Boring Company в 2017. Статок Маска — 42,3 мільярда доларів, повідомляє Forbes.

Джерело: https://www.cnbc.com/2020/02/21/elon-musk-recommends-science-fiction-book-series-that-inspired-spacex.html

Дата звернення: 19.12.19

Зреферувала: Олександра Телепова

Читайте далі: Дитячі книжки та автори: як вплинув коронавірус на них ?

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Ілон Маск розказав про серію книжок, що надихала його

  1. Сповіщення: Варіанти дизайну для самовидавців

  2. Сповіщення: Відкриття Шанхайського міжнародного книжкового ярмарку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *