Iron Circus: історія успіху видавництва Чарлі Тротман

Iron Circus

Чарлі «Спайк» Тротман (Charlie «Spike» Trotman) — американська карикатуристка і видавниця, засновниця та власниця серії видавництва Iron Circus. Спайк розпочала свою кар’єру, самостійно публікуючи власний веб-комікс «Тамплієр». У цей час компанія Iron Circus, яку вона заснувала у 2007 році, є повноправним видавцем книг, який постійно примножує свій каталог на книжкових і бібліотечних полицях.

Тротман планує опублікувати 11 книг у 2019 році. Вона найняла персонал, підписала контракт з дистриб’ютором, і, що найважливіше, почала думати про Iron Circus як про частину більшої книговидавничої індустрії.

Спайк розповідає, що її мета — публікувати унікальні, несподівані книжки, які більше ніде не придбати.

Вона почала публікувати роботи інших авторів на платформі «Kickstarter» у 2015 році , починаючи з друкованого видання веб-комікса І. Д. Уівер «Епічні пригоди ТіДжея та Амала».

Момент, який змінив її життя, за словами Тротман, настав у 2017 році, коли видавництво уклало контракт з Консорціумом з продажу і розповсюдження книжок, що дозволило Тротман найняти позаштатний персонал. Консорціум допомагає з рекламою, і в результаті Спайк збільшила свої початкові тиражі.

«Раніше було 5 000, — говорить вона. — Зараз 5 000 примірників занадто мало для будь-якої книги Iron Circus. Але книжки, які, на нашу думку, стануть успішними, мають тираж мінімум 10 000 примірників».

Тротман планує відвідати всі основні книжкові ярмарки 2020 року в пошуках угод з перекладу та ліцензування. І хоча Чарлі зобов’язується завжди ставити комікси на перше місце, вона також хотіла б, щоб видавництво зробив кілька презентацій для кіно і телевізійних програм.

Джерело: Brigid Alverson. Trotman’s Iron Circus Celebrates ‘Strange and Amazing’ Comics. Publishers Weekly.

Опубліковано: 8 травня 2019 р.
Зреферувала Вікторія Артеменко.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Iron Circus: історія успіху видавництва Чарлі Тротман

  1. Сповіщення: Lion Forge — новий погляд на видавництво коміксів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *