Книжки, розміром з долоню: чи змінять вони читання?

книжки

Коли Джулі Штраус-Габель, президентка американського видавництва «Dutton Books for Young Readers» виявила, що крихітні, кишенькові горизонтальні книжки стали популярними в Нідерландах – це стало несподіваним відкриттям. Вона поставила за мету реалізувати цю ідею в США.

Dutton випустило свою першу партію міні-книг —  чотири романи популярного письменника Джона Гріна. Видання мають розмір мобільного телефону і не товстіші за великий палець, а папір тонкий, як цибуля. Їх можна читати однією рукою, бо текст тече по горизонталі.

До того ж, завдяки своїй привабливості в якості предметів дизайну, міні-книги можуть в кінцевому підсумку потрапити в меблеві та дизайнерські магазини та торгові точки, такі як Urban Outfitters або Anthropologie, що потенційно розширить клієнтську базу видавців.

Це сміливий експеримент, який, якби він став успішним, міг би змінити видавничий ландшафт і, можливо, саме читання. Наступного року Penguin Young Readers, частиною якого є Dutton , планує випустити додаткові міні-книги. Якщо такий формат книг читачам сподобається, то це підхоплять й інші видавці.

Dutton оптимістично вважає, що кишенькові книжки матимуть попит в святковий роздрібний сезон та друкує початковий наклад в 500 000 примірників.

Джерело: Alexandra Alter. Tiny Books Fit in One Hand. Will They Change the Way We Read? New York Times.
Опубліковано: 18.02.2018
Зреферувала Любов Войтович

Читайте також: Як видавці будуть використовувати штучний інтелект?

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *