Коміксова весна-2018!

Насправді, поціновувачів візуального жанру потішать не лише комікси, а й графічні романи. Ось вам 5 найочікуваніших новинок цієї весни.

1. «Fab 4 Mania» 
Керол Тайлер (Carol Tyler) 
Fantagraphics, червень

Відома авторка трилогії «Серце вояка» (The Soldier’s Heart trilogy)  відтворює атмосферу збудження й захвату, притаманні бітлманії 1965 року. Вона розповідає про особисту одержимість Бітлами і власну одіссею, що приведе її до знаменитого концерту «Бітлз» у Чикаґо того ж року.

2. Молода Френсіс (Young Frances)
Гартлі Лін (Hartley Lin)
AdHouse, травень 

Збірка розповідає, як клеркиню адвокатської контори Френсіс Скарланд, яка страждає на безсоння, була взяв під крило найвідоміший старший партнер її фірми і, здається, нарешті справа йде до просування кар’єрними сходами. 

Проте коли її імпульсивна найкраща подруга Вікі вирішує переїхати на інше узбережжя, бентежне існування Френсіс починає змінюватися не на краще.

3. Усі відповіді (All the Answers)
Майкл Куперман (Michael Kupperman) 
S & S / Gallery 13, травень 

Переможець премії Eisner Купперман (автор графічного роману Tales Designed to Thrizzle) намагається зрозуміти життєвий шлях і світогляд свого батька Джоеля Купермана, відомого в 50-х роках «математичного Quiz Kid’а», який, спочатку піднявшись на вершину слави,  з часом став об’єктом публічних глузувань. Історія ведеться до момента, коли батько Майкла почав страждати на деменцію.

 
4. Ікс-Мени: Великий задум (X-Men: Grand Design) 
Ед Піскор (Ed Piskor) 
Marvel Entertainment, квітень 

Піскор, автор Hip-Hop Family Tree, застосовує свою майстерність історика і пропонує захопливий погляд на більше ніж шістдесятирічну історію Ікс-Менів, починаючи від їхнього бурхливого народження в 60-х роках до легендарного перезавантаження в 70-х та відчайдушну боротьбу з занепадом на початку нового тисячоліття.

 
5. Покладіть вину на Буґі (Blame This on the Boogie)
Ріна Аюян (Rina Ayuyang)
Drawn & Quarterly, червень 

Аюян нотує реальні пригоди філіппіно-американської дівчини, яка народилася в десятиліття диско й рятуюється від життєвих складнощів і рутини завдяки запальним плей-листам танцювальних і пісенних топ-чартів.

 

Джерело:  Автор не вказаний. The Most Anticipated Books of Spring 2018. Publishersweekly.com

Опубліковано:  23 січня 2018 р.

Зреферувала Катерина Ганенко

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *