Компанія Graphix адаптує книжку Роальда Даля в комікс

"Відьми" Роальд Даль

Пенелоппа Баджо, французька ілюстраторка і дизайнерка коміксів, буде першою, хто адаптує одну з книжок Роальда Даля у формі коміксів. Графічний роман «Відьми» з’явиться на полицях книгарень у вересні 2020 року.

«У нас доволі багато сучасних і фантазійних творів, — каже Девід Сейлор, віце-президент і креативний директор видавничого дому Graphix, — але ми ще жодного разу не адаптували класичних історій у комікс, таких як «Відьми». Думаю, вона додасть чогось абсолютно нового до списку літератури Graphix». Єдина відмінність між романом і коміксом, як говорить Сейлор, лише у часі подій: у графічному романі вони відбуваються у наші дні.

«Відьми» — темно-гумористичний роман. Він розповідає про пригоди нещодавно осиротілого хлопчика, який дізнається про злих відьом, що полюють на дітей. Найстрашніше, що могло статися із хлопчиком — це зустрітися з ними в реальному житті. 

«З книжкових клубів і ярмарків ми дізналися, що оригінальний роман ще добре продається, — каже Сейлор. — Є щось у його творчості, у його гуморі й у тому, як він створює персонажів. Це все допомагає залучати дітей до читання». 

Більшість романів Дала, включаючи «Відьми», які спочатку ілюстрував Квентін Блейк. Пенелоппа Баджо каже, що саме його роботи й справили величезний вплив на неї, як художниці, коли вона росла. «Я пам’ятаю малюнки з бабусею більше, ніж з відьмами, — розповідає вона. — А тепер мені доведеться розповісти схожу історію, зі своїми персонажами і у сьогоденні». 0

Баджо поважає Квентіна Блейка та його внесок до ілюстрованих книжок: «У моєму коміксі є малюнок, який малювала на зразок з роботи Блейка. — каже вона. — Це сцена під час зустрічі відьом, копія його малюнка. Я зробила це, щоб, можна сказати, вшанувати внесок ілюстратора».

Більше про ілюстрації до книжок можете прочитати у нашому матеріалі.

Зображення: https://www.cnews.fr/culture/2020-02-17/penelope-bagieu-propos-de-sacrees-sorcieres-gallimard-je-place-tres-haut-la

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/childrens/childrens-book-news/article/82602-graphix-to-publish-dahl-s-the-witches-as-graphic-novel.html

Дата звернення: 21.04.2020

Переклала та зреферувала Маргарита Іванченко

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *