Lenovo інвестували в CLEARink

Lenovo

У січні 2019 року компанія Lenovo вклала кілька мільйонів доларів у розроблення CLEARink (Кліарінк). Це стало початком спільної роботи компаній у створенні нового покоління планшетних пристроїв. Компанія також приєдналася до ради директорів CLEARink.

CLEARink розробляє перші в світі дисплеї для різноманітних пристроїв, що містять в собі ePaper 2.0.

Джордж Ге (George He), керівник Lenovo Capital і SVP у Lenovo, каже, що вони інвестували в CLEARink, щоб здійснити революцію у способі споживання інформації. Ця технологія поліпшить читання на електронних пристроях. Вона не має такого негативного впливу на очі і позитивно впливає на навколишнє середовище, зберігаючи мільйони дерев щороку.

Технологія ePaper 2.0 компанії CLEARink розв’яже проблеми, спричинені традиційними технологіями виготовлення дисплеїв, які не придатні для використання в денний час. Технологія CLEARink має дуже низьку потужність і технологію кольору, яка дозволяє читати при сонячному світлі.

Френк Крістіенс (Frank Christiaens), генеральний директор CLEARink, зауважив, що підтримка одного з найбільших у світі постачальників планшетів стає величезним імпульсом для команди створити революційний продукт.

Нещодавно Lenovo використала технологію E Ink на своїх C930 планшетах два в одному. Тепер вони знаходяться в відмінному стані, для того щоб визначити курс для нового покоління кольорового електронного паперу для майбутніх комерційних продуктів.

Джерело: Michael Kozlowski. Lenovo has invested in CLEARink. Good E-reader.

Опубліковано: 16 січня 2019 р.

Зреферувала: Анна Осипенко

Читайте також: Інноваційні технології для електронних книжок

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *