Lion Forge — новий погляд на видавництво коміксів

Lion Forge

Співзасновники Lion Forge Девід Стюард II та Карл Рід створили новий тип видавництва коміксів, який відображає різноманітне покоління шанувальників і творців. Їхнє бачення видавничої компанії було обумовлено любов’ю до коміксів та невдоволенням їх ринку. Через брак магазинів коміксів та доступу до коміксів, а також відсутності різноманітності в них з’явилось видавництво Lion Forge.

Бізнес-модель Lion Forge орієнтована на публікації для книжкової торгівлі, а також для ринку коміксів (він же прямий ринок). Компанія також запустила мультикультурну серію під назвою Catalyst Prime, книги якої націлені в першу чергу на ринок коміксів. Catalyst Prime розповідає про групу персонажів, в яку входять жінки, темношкірі люди, члени спільноти ЛГБТ та люди з інвалідністю.

Девід Стюард визнав, що книжковий ринок генерує більше зростання обсягу продажів графічних романів, ніж прямий ринок, але він не відмовляється від ринку коміксів, на якому продовжують домінувати комікси про супергероїв від Marvel і DC.

«Коли люди говорять про комікси, то частіше за все вони знають лише про видавництва Marvel та DC», — розповідає Девід. — «Але чому інші компанії не зазнають ніякого успіху?».

Він вважає, що успіх видавничої програми Lion Forge як на ринку книг, так і на ринку коміксів буде залежати від демографічних змін читачів коміксів і того, що вони хочуть бачити. Стюард зізнається, що в нього є амбітні цілі для Lion Forge: «Я хочу бути в п’ятірці кращих видавців коміксів на книжковому ринку і в трійці лідерів на прямому ринку. Ринок коміксів змінився, і ми повинні бути моторними й використовувати можливості в міру їх появи. Ми не загрузли в нашій історії, як старі компанії. Ви повинні бути різноманітні на цьому ринку».

ДжерелоCalvin Reid. Lion Forge Is A New Kind of Comics Publisher. Publishers Weekly.

Опубліковано: 18 грудня 2018 р.
Зреферувала Вікторія Артеменко.

Читайте також: Видавничий успіх «Iron Circus»

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Lion Forge — новий погляд на видавництво коміксів

  1. Сповіщення: Комікси розіб'ють ваше серце — роман Фейт Ерін Хікс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *