Literary Hub запускає новий сайт оглядів книг від професійних критиків

Literary Hub

“Книжкові знаки допоможуть читачам знаходити книги, які їм сподобаються, надаючи їм доступ до критичного дискурсу, який є найважливішою частиною нашої екосистеми”. Так сказав Джон Фріман, виконавчий редактор Literary Hub і колишній президент Національного критичного кругообігу.

Як це працює?

Відвідувачі Literary Hub можуть переглядати книги цього року, глибоко поглиблювати критичні відгуки та пропонувати свої думки. “Книжкові знаки допоможуть читачам розпізнавати книги, а підкреслюватимуть книги, які заслуговують на більшу увагу”, – сказав видавець літературного хабу  “Літературний центр” Енді Хантер. “Ми об’єднуємо все це в одному місці”. Літературний центр має понад 180 партнерів, від великих видавництв до невеликих книжкових магазинів.

“Ми обираємо найважливіші відділи літературної журналістики в Америці кожен день і присвоюємо їм рецензії на книжку”. Коли книга переглядається щонайменше тричі, ці огляди в середньому дорівнюють результату в книжкових магазинах”.

Незважаючи на те, що огляди читачів в Інтернеті створюють слухи про книги, також важливо прочитати, що професійні критики мають сказати про назву.

Book Marks об’єднає огляди з більш ніж 70 джерел – газет, журналів та веб-сайтів – і порівнюватиме їх за класом листів, а також посилається на їх джерело. Сукупна оцінка кожної книги функціонує як загальна критична оцінка. Що значно важливіше, як вступ до цілого ряду голосів і думок, що складають світ американської літературної критики.

“Ми розуміємо, що важко узагальнити нюанс і складність рецензії на оцінку літер”, – сказав головний редактор “Літературного центру” Джонні Даймонд. “Але ми віримо, що позначки приведуть більше читачів до оглядів та посилюватимуть голоси критиків. Так, щоб вони приносили користь і читачам, і письменникам.”

Відвідайте вже сьогодні

Відвідувачі http://lithub.com/bookmarks можуть переглядати книги цього року, заглиблюватися в критичні огляди та висловлювати власні думки. “Книжкові позначки допоможуть читачам відкрити книги, водночас зосереджуючи увагу на книгах, які заслуговують більшої уваги”. Так сказав видавець “Літературного центру” Енді Хантер.

“Ми збираємо все це в одному місці”. Літературний центр має понад 180 відданих партнерів – від великих видавців до невеликих книжкових магазинів. Він містить сукупність змісту, що надається цими партнерами, а також оригінальні матеріали, включаючи авторські інтерв’ю, функції, уривки та нариси.

Завдяки послідовному та зацікавленому редакторському контенту, LitHub швидко завоював широку аудиторію і став веб-сайтом для всіх літературних речей. “Книжкові позначки – це важливий крок для Literary Hub, коли ми перетворюємось на остаточне інтернет-напрямок для любителів книг”. Так сказав співзасновник сайту Морган Ентрекін, видавець Grove Atlantic.

Літературний центр був запущений у квітні 2015 року і швидко збільшив свою аудиторію до 1,2 мільйона відвідувачів щомісяця. Сайт був задуманий редактором Ентрекіна та Зали слави ASME Террі МакДонлом. Ідея: як щоденне місце для читачів, від самоописуваних любителів книг до випадкових читачів. Вони розробляли та запускали сайт у квітні 2015 року.

Читайте також: Усесвітній день книги та авторського права співпрацює з McDonald’s

Джерело: Literary Hub Launches a New Book Review Aggregator Site BOOK MARKS. Independent Publisher.
Дата звернення
: 24.04.2018
Переклала та зреферувала: Видра

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *