Люди книги Англії: Единбурзький фестиваль та інші події

Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль один з найбільших у світі книжкових ярмарків. Проводиться щорічно з 1983 р. у другій половині серпня, в Еденбурзі, Шотландія.

Упродовж події проводиться багато культурних і політичних лекцій та дебатів, письменницькі майстер–класи, виступи всесвітньо відомих письменників, драматургів, музикантів, істориків та філософів.

У 2016 році фестиваль відвідали та взяли учать у його подіях представники 55 країн.

Поряд із основною програмою існує також спеціальна Дитяча програма, яка включає в себе семінари, розповіді, публічні читання, панельні дискусії та автограф–сесії.

Ця програма цікава не тільки школярам, але й широкому загалу.

Це є найбільшим книжковим заходом для дітей та підлітків.

Люди книги Англії: Единбурзький фестиваль
Единбурзький книжковий фестиваль

Лондонський книжковий ярмарок – це книжково–видавнича виставка, яка проводиться щорічно з 1971 р. у квітні. Цей захід є майданчиком для переговорів з питань прав, продажу та розповсюдження контента у друкованих, теле–, аудіо–, кіно– та електронних засобах інформації.

У 2015 році організатори заходу сфокусували свою увагу на індустрії відеоігор. З розвитком цифрових технологій багато авторів та видавництв шукають нові способи розповісти свої історії. Декілька відомих професіоналів провели лекції щодо нових ідей та концепцій, що дозволять видавничим та ігровим індустріям створити нову форму конвергенції медій.

У 2020 році фестиваль проходитиме в онлайн–режимі.

Оксфордський міжнародний центр видавничих досліджень

Один з головних центрів видавничої освіти у світі. Це постійний дім для Архіву Букерівської премії. OICPS володіє також низкою спеціалізованих видавничих колекцій.

Цей факультет консультує усю міжнародну індустрію видавничої справи. Вони підтримують міцні стосунки з такими видавничими організаціями, як Гільдія незалежних видавців і Асоціація видавців. На базі OICPS проводяться регулярні заходи OPuS (Оксфордське видавниче співтовариство) та Товариство молодих видавців.

Асоціація видавців (PA)

Це торговельна організація, створена у 1896 році, яка підтримує видавців книжкової, журнальної та електронної продукції У Великій Британії. Місія Асоціації – забезпечити підтримку галузі з боку уряду, суспільства та інших зацікавлених сторін в Англії, Європі та на міжнародній арені.

PA прагне створити форум для обміну неконкурентною інформацією між видавцями, а також пропонує допомогу та керівництво за допомогою внесення технологічних та інших змін.

Окремий міжнародний підрозділ веде боротьбу проти піратства, підтримує питання авторських прав та займається представленням Великобританії на міжнародних торгових ярмарках.

Товариство молодих видавців

Створене у 1949 році, приймає до своїх лав будь–кого, хто займається видавничою діяльністю чи книгорозповсюдженням, або тільки планує зайнятися цим. Спочатку Товариство приймало тільки тих учасників, чий вік не перевищував 35 років, проте зараз воно відкрито для усіх, хто вирішив пов’язати своє життя з книговидавництвом на будь–якому етапі своєї кар’єри.

Ця організація допомагає молодим видавцям зробити перші кроки у цій галузі, а також сприяє її розвитку та модернізації. SYP організовує численні заходи, пов’язані із видавничою діяльністю, у тому числі лекції, майстер–класи та семінари.

Читати далі: Ірландські спілки видавців

Переклала та зреферувала: Маргарита Козлова.

Поширте у соціальних мережах:

4 коментаря до “Люди книги Англії: Единбурзький фестиваль та інші події

  1. Сповіщення: Британська премія Nibbies для найкращих книгарень

  2. Сповіщення: Ірландські спілки видавців: Publishing Ireland Literature Ireland

  3. Сповіщення: Люди книги Португалії

  4. Сповіщення: Асоціації видавців Польщі: Інститут книги та АРС ПОЛОНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *