МАВ запускає інструментарій захисту даних

Міжнародна асоціація видавців (МАВ) випустила новий онлайн-набір інструментів для членів асоціації, щоб допомогти їм підготуватися до  Загального регламенту про захист даних (ЗРЗД), який запровадить зміни в законах про захист даних у Європі.

Ресурси для МАВ розробили юридична фірма Harbottle & Lewis спільно з технологічною консультацією Stigmergist після того як Європейський парламент попередив видавців про дотримання нових законів щодо даних (набувають чинності 25 травня), щоб уникнути штрафів 20 млн євро.

У набір інструментів входить опитувальник, який допоможе видавцям проводити власний огляд даних, політику щодо шаблонів та контрактів, курувати контракти на оброблення /опрацювання? даних та передавати їх за межі Європейського економічного простору. У наборі також є серія вебінарів з темами, як дотримуватися ЗРЗД, як почати захищати дані, як обробляти дані дітей та права суб’єктів даних.
МАВ заявила, що пакет спеціально розроблений для того, щоб підтримати  малих видавців  і “забезпечити  їм простий та доступний шлях дотримування законів”. Великі видавництва також матимуть  користь від ресурсів як  орієнтира для власної підготовки ЗРЗД.
Стівен Лонтіа, виконавчий директор МАВ, зазначив:

“Майбутні зміни в законах про захист даних в ЄС дуже  хвилюють  багатьох бізнесменів, оскільки при недотриманні їх чекають достатньо великі наслідки а може –  оскільки порушення законів може мати для них неприємні наслідки.?.

Ми хочемо переконатися, що всі видавці справді зможуть навчитисяобробляти дані, і зробимо все, щоб підтримати членів МАВ, допомогти їм застосовувати ці правила.
Ми вважаємо, що цей набір інструментів допоможе галузі вжити безліч практичних заходів, необхідних для забезпечення їх відповідності до травня 2018 року”.

Джерело: Katherine Cowdrey.  PA launches data protection toolkit Thebookseller.com

Опубліковано: 15 січня 2018 року

Зреферувала Богдана Дехтяренко

 

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *