Мінський міжнародний книжковий ярмарок 2019 — «Більше, ніж книги»

Міжнародний книжковий ярмарок

У Мінську проходив 26-й міжнародний книжковий ярмарок «Більше, ніж книги». Темами фестивалю були «Рік малої батьківщини» та «ІІ Європейські ігри».

Виставка вперше відбулася не лише на виставковому майданчику, але і в книжкових крамницях, бібліотеках і музеях. Були організовані літературні екскурсії, поетичні маршрути, семінари. Усі охочі могли обговорити літературознавство, роботу з тематичними блогами, світові тенденції в книжковому дизайні. Відвідувачі мали змогу зустрітися з авторами, видавцями та художниками, побувати на презентації книг, круглих столах, автограф-сесіях та майстер-класах. Міжнародний книжковий ярмарок потурбувався про наймолодших: на ярмарку працював дитячий майданчик. Цікавою була експозиція «Друкарня ХVІ століття», яка відтворювала атмосферу старого поліграфічного двору.

Традиційно в рамках виставки відбувся Міжнародний симпозіум «Письменник і час», у якому брали участь автори і з країн СНД, і з-за кордону.

На центральному майданчику нагороджували переможців 58-го Національного конкурсу «Мистецтво книги» та конкурсу молодих письменників «Першоцвіт».

Почесним гостем Мінського міжнародного книжкового ярмарку 2019 року став стенд із книжками з США.

Джерело: Międzynarodowy Targi Książki w Mińsku https://instytutksiazki.pl

Опубліковано: 6 лютого 2019 р.

Зреферувала Марина Лавріненко

Читайте також: Премія Costa Book Awards у Великобританії: дебютанти та 35 000 фунтів стерлінгів призового фонду

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *