Мінський міжнародний книжковий ярмарок 2019 — «Більше, ніж книги»

Міжнародний книжковий ярмарок

У Мінську проходив 26-й міжнародний книжковий ярмарок «Більше, ніж книги». Темами фестивалю були «Рік малої батьківщини» та «ІІ Європейські ігри». На ярмарку були представлені новинки книговидання Білорусі та інших країн світу.

Виставка вперше відбулася не лише на виставковому майданчику, але і в книжкових крамницях, бібліотеках і музеях. Були організовані літературні екскурсії, поетичні маршрути, семінари. Усі охочі могли обговорити літературознавство, роботу з тематичними блогами, світові тенденції в книжковому дизайні. Відвідувачі мали змогу зустрітися з авторами, видавцями та художниками, побувати на презентації книг, круглих столах, автограф-сесіях та майстер-класах. Міжнародний книжковий ярмарок потурбувався про наймолодших: на ярмарку працював дитячий майданчик. Цікавою була експозиція «Друкарня ХVІ століття», яка відтворювала атмосферу старого поліграфічного двору.

Традиційно в рамках виставки відбувся Міжнародний симпозіум «Письменник і час», у якому брали участь автори і з країн СНД, і з-за кордону, а також семінар молодих літераторів і перекладачів. .

На центральному майданчику урочисто нагороджували переможців 58-го Національного конкурсу «Мистецтво книги» та конкурсу молодих письменників «Першоцвіт».

Почесним гостем Мінського міжнародного книжкового ярмарку 2019 року став стенд із книжками з США.

Джерело: Międzynarodowy Targi Książki w Mińsku https://instytutksiazki.pl

Опубліковано: 6 лютого 2019 р.

Зреферувала Марина Лавріненко

Читайте також: Премія Costa Book Awards у Великобританії: дебютанти та 35 000 фунтів стерлінгів призового фонду

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Мінський міжнародний книжковий ярмарок 2019 — «Більше, ніж книги»

  1. Сповіщення: Книжковий чемпіонат світу: відомі фіналісти конкурсу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *