Мобільні застосунки для електронних книг нового покоління

Застосунки

Представляємо мобільні застосунки, що змінять ваше уявлення про електронну книгу.

  1. Inkling (Інклінг) — безкоштовні застосунки для iPad, який «читає» традиційні підручники та трансформує їх під формат планшета. Саме цей елемент «реінжинерингу» робить Inkling цікавим і відрізняє від інших застосунків для електронних підручників.
  2. «Земля відходів» Т. Еліота — один з найважливіших і найважчих віршів у літературі ХХ століття. Додаток для iPad — це спільна робота між Faber & Faber (яка володіє правами на вірш) та Touch Press (виробник найкрасивішого бестселера електронної книги The Elements). Застосунок містить відеоматеріали від BBC, а також історичну інформацію і інтерпретаційні посібники для вірша.
  3. Книга Кеті. Навіть у друкованій книзі Кеті запропонувала виклик традиційній ідеї «книги». Книга Кеті — це більше, ніж щоденник; це збірка доказів, які допомагають читачеві разом творити «історію». Наприклад, читачі можуть телефонувати на спеціальні номери і відвідувати веб-сайти, проживаючи розповідь.
  4. LetterMpress (Летеремпрес) — це суміш старих та нових форматів друку. Як випливає з назви, додаток — це віртуальна буквена прес-папка, яка дає змогу викладати та «друкувати» сторінки, складаючи дерев’яні блокові листи на прес-ліжку.
  5. Kindlograph (Кайндлограф) має на меті відтворити традиційний досвід написання книг, дозволяючи авторам залишати послання цифровим підписом електронних книг. Додаток використовує API DocuSign, тому хтось може замовити автограф від автора, який має змогу написати коротке повідомлення.

ДжерелоAudrey Watters. 10 Interesting and Innovative E-Books/AppsHack Education.

Опубліковано: 18 грудня 2018 р.
Зреферувала Анна Осипенко.

Читайте також: Нова ера підкастів

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *