Молодь читає: що цікавого вийде для підлітків влітку 2020?

Безкінечні статистичні опитування кажуть, що на всесвітньому карантині у людей з’явилося більше часу для читання, а особливо приємно те, що молодь читає втричі більше. Проте висидіти вдома, особливо коли в тебе перехідний вік у розпалі і світ тисне на тебе, буває дуже важко, але видавці знають чим допомогти сучасному підліткові. Цього літа нас порадують гостросоціальними young adult драмами, містичними історіями та ще багато чим цікавеньким. 

Е. Локгарт: “Знову і знову” (Again Again)

Несподівано влітку, між молодшою та середньою школою, Аделаїда Бухвальд намагається самотужки подолати наслідки несподіваного розпаду її родини та складної сімейної ситуації, попри свої спроби відстояти честь у школі та вступити до середньої школи мрії. Локхарт піднімає сюжетні повороти на новий рівень з оповіддю, яка розкриває ідею мультиверсу через сцени.

Рорі Паувер: “Спаліть наші тіла” (Burn Our Bodies Down)

Рорі Паувер, чий дебютний роман «Дівчата з Вайдеру» 2019 року був бестселером, повертається із містичним та інтригуючим трилером про дівчину без історії та долі, яка повертається до рідного міста матері, її коріння та її отруйного родинного дерева, яке їй потрібно або спалити, або стати частиною його, щоб отримати можливість жити нормальним життям. 

Кацен Каландер: “Фелікс після всього” (Felix Ever After) )

Надзвичайно реалістичний та проникливий роман, який змусить читачів стежити за персонажами та співчувати їм до останнього сюжетного повороту. Розповідь Календера  про чорного трансхудожника, що йде бурхливою дорогою до любові до себе та самовизначення, не залишає осторонь нікого. Надзвичайно тонка та ніжна історія про те, як буває складно прийняти себе навіть тоді, коли інші тебе підтримують. 

Келлі Янг: “Парашути” (Parachutes)

Коли мама філіппінської американки Дені здає вільну кімнату в їньому будинку студентові за обміном з Шанхаю, який звик до розкішного життя, дівчатам стає дуже не просто жити у власному будинку не тільки через економічні розбіжності, а й через різницю менталітетів.. У своєму дебюті Янг спирається на особистий досвід та історії її оточення, щоб розповісти сучасну історію классової невідповідності, “новомодної культури” ґвалтування та азіської діаспори в США.

Також буде цікаво прочитати про книжки від ЛҐБТ+ видавництв 2020

Джерело: https://best-books.publishersweekly.com/pw/best-books/summer-reads-2020/
Дата звернення: 18.05.2020
Переклала та зреферувала: Ольга Кивлюк

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *