Засоби видавничої аналітики: найнеобхідніші функції

Існує багато додатків з контент-аналітики для видавців. Але, не засоби вони однаково дієві. Більшість видавців комбінують засоби (Google Analytics, який надає більше необхідних даних, Facebook Analytics, який надає цінну інформацію про портрет читача, тощо). Однак обидва є занадто поверхневими, як для видавничої галузі.

Must-Have функції засобів аналітики видавничого контенту

Вимірювання якості відвідування

Будь-який засіб аналітики може відстежувати кількість, але мати чітке уявлення про якість переглядів сторінки набагато важливіше. Взаємодія з аудиторією – це невловимий «святий грааль» публікації. Тому без чіткого, зрозумілого способу її відстеження важко отримати чітке уявлення портрету аудиторії. 

Відстеження та вимірювання інтересів авдиторії

Це одна з основних відмінностей видавничої аналітики та традиційною. Як видавець, ви не просто потребуєте розуміння контенту, споживаного авдиторією, ви маєте розуміти свою авдиторію, знати, що подобається і що її цікавить найбільше.

Найкращі засоби з видавничої аналітики використовують машинне навчання та складні алгоритми для визначення інтересів користувачів та для швидкого і детального опитування з таких тем, як:

  • Які інтереси та субінтереси сприяють найбільшій зацікавленості серед ваших найвідданіших відвідувачів?
  • Які інтереси спрямовують трафік з яких каналів?
  • Які є недооцінені інтереси, що розкривають можливості видавництва?

Аналіз у реальному часі 

Миттєвий програмний аналіз контенту повинен виявити закономірність певних нюансів, включаючи інформацію про більше ніж лише назву чи автора статті. Завдяки штучному інтелекту та певним засобам ви можете розуміти, що в статті важливо для різних сегментів авдиторії та негайно реагувати на точну настройку та максимізацію охоплення та залучення нових спроживачів.

Переклала та зреферувала: Катерина Шевченко.

Джерело: https://www.native.ai/content-analytics-for-publishers-guide#chapter_02_title.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *