Організація One Million Moms намагається цензурувати дитячі книги

one million moms

Учасниці One Million Moms обурились, що портал Scholastic просуває та додає у списки “до прочитання” книги , в яких описується досвід різноманітних родин.

У повідомленні до Scholastic , 1ММ звинуватив їх у “використанні своєї платформи для промоції гомосексуальних і про-трансгендерних книжок”. “За даними веб-сайту, трафік Scholastic Inc. досягає 6 мільйонів дітей на тиждень, там є морально токсичні списки літератури. Треба заборонити їм травмувати наших дітей!.”

1MM закликає своїх прихильників надіслати листа з таким текстом : “Як мати та членкиня OneMillionMoms.com, я закликаю вас припинити публікацію і пропаганду про-гомосексуальних і про-трансгендерних книг для дітей.”

“Пропаганда книг, що свідомо націлюють маленьких дітей на думку про те, що біологічний хлопчик може стати дівчиною – неправильна. Я не буду підтримувати компанію, яка цілеспрямовано заплутує дітей.” — кажуть 1MM. На їхню думку, Scholastic намагається нормалізувати гендерну дисфорію, яка є психічним розладом, що потребує психологічної допомоги, а не похвали.

Джерело: Nick Duff. One Million Moms trying to censor ‘morally toxic’ books featuring gay families. Pinknews.

Опубліковано: 19.02.2018

Зреферувала Вікторія Івченко

Читайте також: 20 найвпливовіших заборонених книжок

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *