Організація One Million Moms намагається цензурувати дитячі книги

організація

Організація One Million Moms, а саме її учасниці, обурились, що портал Scholastic просуває та додає у списки “до прочитання” книги , в яких описується досвід різноманітних родин.

У повідомленні до Scholastic , 1ММ звинуватив їх у “використанні своєї платформи для промоції гомосексуальних і про-трансгендерних книжок”. “За даними веб-сайту, трафік Scholastic Inc. досягає 6 мільйонів дітей на тиждень, там є морально токсичні списки літератури. Треба заборонити їм травмувати наших дітей!.”

організація
Фото

One million moms закликає своїх прихильників надіслати листа з таким текстом : “Як мати та членкиня OneMillionMoms.com, я закликаю вас припинити публікацію і пропаганду про-гомосексуальних і про-трансгендерних книг для дітей.”

“Пропаганда книг, що свідомо націлюють маленьких дітей на думку про те, що біологічний хлопчик може стати дівчиною – неправильна. Я не буду підтримувати компанію, яка цілеспрямовано заплутує дітей” —вважає організація One million moms. На їхню думку, Scholastic намагається нормалізувати гендерну дисфорію, яка є психічним розладом, що потребує психологічної допомоги, а не похвали.

Цензура вмісту ЛГБТ у книгах навряд чи є новою.

У списку часто заборонених книг Американської бібліотечної асоціації переважають книги з темою ЛГБТ.

Управління Американської бібліотечної асоціації за інтелектуальну свободу (OIF) отримує звіти від бібліотек, шкіл та ЗМІ про спроби заборонити книги в громадах по всій країні.

І їхній список найбільш заборонених книг містить ряд книг, пов’язаних з ЛГБТ, які гомофобні та трансфобічні фанатики вимагали видалити.

Третє місце за списком найбільш заборонених – це Am Jazz – автор-трансгендерного підлітка Джаз Дженнінгс – який переказує її досвід у реальному житті як транс-дитину, а також навчає та допомагає іншим.

Номер 4 у списку – Beyond Magenta: Transgender Teens Speak Out, Сьюзен Куклін, ще одна книга, в якій представлені молоді трансгендери, які обговорюють свою особистість.

Джерело: Nick Duff. One Million Moms trying to censor ‘morally toxic’ books featuring gay families. Pinknews.

Дата звернення: 19.02.2018

Переклала і зреферувала: Вікторія Івченко

Читайте також: 20 найвпливовіших заборонених книжок

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *