Penguin Random House досягає прогресу у збереженні екології

Автор Fabien Germond

17 лютого компанії Penguin Random House та Bertelsmann оголосили, що до 2030 року будуть нейтральними до вуглецю. Генеральний директор PRH Маркус Доле надіслав листа працівникам, в якому розповів як видавці досягатимуть цього.

Ще 2016 року видавництво PRH анонсувало документ Social Responsibility Commitments (про зобов’язання щодо соціальної відповідальності), який діяв до 2020 року. Згідно з цим документом, вони мали відповідально видавати книжки та мінімізувати шкідливий вплив на навколишнє середовище. У рамках цього документа PRH встановило дві цілі сталого розвитку на 2020 рік: тільки засвідчене джерело 100% паперу, який видавництво використовує на фабриках.

За словами Маркуса Доле, наприкінці 2019 року 98% паперу було придбано на фабриках, сертифікованих організаціями Ініціатива сталого лісового господарства та Рада з лісового нагляду. Доле наголосив: “Ми повністю на правильному шляху, щоб досягти мети видавництва: отримувати папір тільки з сертифікованих фабрик”.

Penguin Random House також досягло значних успіхів у зменшенні викидів вуглецю. Уже вдалося скоротити ці викиди більш ніж на 10%, удосконаливши інфраструктуру компанії та енергозберігаючий потенціал.

Маркус Доле заявив, що насправді “має на меті повністю перейти на зелену енергію”  ще до 2022 року, а не 2025 року. Багато закладів та розподільних центрів Penguin Random House вже використовують енергоощадні технології технології. Компанія надалі вдосконалюватиме свої операційні процеси та ефективність роботи і працюватиме над зменшенням викидів СО2. 

Стратегія  PRH у збереженні екології має три головних пункти: уникати зайвих викидів, зменшити викиди, де це можливо і компенсувати неминучі викиди.

Джерело:https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/manufacturing/article/82459-prh-makes-progress-in-green-initiatives.html

Дата звернення: 03.05.2020

Переклала та зреферувала: Дар’я Кісєєва

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *