Переосмислення електронних видань під час пандемії та після неї

Зменшення доходів від реклами під час COVID-19 призводить того, що видавці журналів змушені або взагалі тимчасово зупиняти тираж, або його зменшувати. Ось що з приводу цього думає Пол Дехарт — генеральний директор електронної видавничої платформи BlueToad.

  1. Обставини сьогодення вимагають переосмислити видавничу модель та перекваліфікувати свою аудиторію.
  2. Безкоштовний доступ до електронних видань під час кризи — це нормально. Видавці мусять безкоштовно надавати важливу інформацію читачам у той момент, коли вони її справді потребують. І це не обов’язково має бути інформація  безпосередньо пов’язана з Covid-19. Інша причина — більш маркетингова — в довгостроковій перспективі збільшувати читацьку аудиторію.
  3. Збільшення попиту на електронні видання триватиме, коли пандемія закінчиться. COVID-19 тільки прискорив цифровий перехід, який планували здійснити наступні кілька років.
  4. Тепер, як ніколи, видавці повинні переконатися, що вони повідомляють читачам, чому їм потрібно обирати електронну версію саме їхнього видання. Що вони можуть запропонувати щодо контенту — корисної інформації про пандемію чи чогось іншого? Чи можуть вони розробити версії для зручного читання з телефонів або, можливо, спеціальний відео- чи аудіоконтент?

Нині видавці мають змінювати стратегії та обов’язково давати читачам знати, що на них чекає.

Джерело: pubexec.com/article/digital-editions-pandemic-and-beyond/

Дата звернення: 20.05.2020

Фото: https://pixabay.com/ru/photos/%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D1%87%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD-3723748/

Переклала та зреферувала: Владислава Кобко

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *