Політика та політики. Книжкова добірка 2020

Фото

Пандемія Covid-19 змусила політиків змінити вектор розвитку. Гучні події затихли, мітинги зникли, ідеологічні дебати охололи. Книжки на політичну тематику змушують читачів у переломний момент зупинитися і задуматися.  Спогади діячів різних епох,  дослідження провідних політиків і не тільки у книжках зі свіжої добірки.

Джон Тестер «Обґрунтований»

(Grounded  by Jon Tester)

Тестер захоплюється доброчесними людьми з сільської місцевості. Він виріс на фермі і тепер займається господарством разом з дружиною. Тестер – сенатор від Монтани. Політик переконаний, що  демократи можуть перемогти на виборах.

 Стейсі Абрамс «Тепер наш час»

(Our Time Is Now byStacey Abrams)

Пані Стейсі невдало балотувалася на посаду губенатора Грузії 2018 року. Ймовірно політикиня займе посаду Джо Байдена. Абрамс вважає своєю перевагою досвід. Вона виступає за посилення захисту виборців. Ця тема дедалі частіше стає предметом дискусій.

Джон Болтон «Кімната, у якій це сталося»

(The Room Where It Happened byJohn Bolton)

Книжку написав колишній радник з національної безпеки США. Болтон розповів про свої 19 днів роботи в адміністрації Дональда Трампа. Прогнозують, що видання  спровокує гучні заголовки в пресі, проте так вже сталося. New York Times повідомив, що у книзі Болтон підтверджує бажання Трампа заморозити допомогу Україні.

Кеті Гілл «Вона повстане»

 (She Will Rise byKatie Hill)

Гілл пішла у відставку в Конгресі наприкінці 2019 року. Подейкують, це спричинили стосунки жінки з учасниками перевиборної компанії. Гілл розмірковує над подіями, які змусили її відмовитися від посади. Вона дає поради жінкам, що хочуть змін у політиці.

Сара Гаккабі Сандерс «Розмова з собою»

(Speaking for Myself bySarah Huckabee Sanders)

Колишня прессекретарко ілого дому детально розповідає про свою роботу  під час правління Трампа та про виклики, які її спіткали. Серед проблем, порушених у розповіді – віра та труднощі роботи, коли ти – мама.

Ільган Омар «Америка. Яка вона є»

(This Is What America Looks Like byIlhan Omar)

Пані Ільган – прогресивна представниця Демократичної партії з Міннесоти. Її книжка – хроніка боротьби біженки з Могадішу. Жінка ділиться досвідом як іммігрантка у складі США. Вона – сомалійка-американка, перша серед жінок-мусульманок, які виступили в Конгресі.

Праміла Джаяпал «Використайте силу, яку ви маєте»

(Use the Power You Have byPramila Jayapal)

Спогади першої індійсько-американської жінки, яка служила в Палаті представників. «Посібник темношкірої політики» описує десятилітню історію виступів за права іммігрантів.

Метью Іґлесіас «Один мільярд американців»

(One Billion Americans byMatthew Yglesias)

«Щоб запобігти занепаду США та конкуренції з боку світової спільноти, державі необхідний масштабний приріст населення», – вважає співзасновик «Vox» Іґлесіас. Автор роздумує, як країна може розвиватися завдяки сімейній та імміграційній політиці. Чому ж зростання чисельності населення позитивно вплине на США?

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/new-titles/adult-announcements/article/83221-politicians-and-politicos-politics-books-2020.html

Дата звернення: 19. 05. 2020.

Переклала і зреферувала: Анна Ковальська

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *