Поп-ап книжки для маленьких розумників та розумниць

Інтерактивні поп-ап книжки вражають навіть дорослих. Набагато цікавіше не лише читати історію, а й брати в ній участь. Дітям хочеться, щоб казка не залишалася на папері – вона мусить бути реальністю. Чому б не поєднати цікаве з корисним? Ось добірка книжок, які  і вчать, і дивують.

Ельза Мрозевич. Підглянь, хто там теж

Peek-a-Who Too? By Elsa Mroziewicz

Фото: @vecteezy

Ця трикутна книга – суперпродовження  видання «Peek-a-Who?» Ніни Ладен. На об’ємних картонних клапанах написаний певний звук. Достатньо відкрити елементи, і перед вами – яскрава деталізована ілюстрація. З’являється велика щелепа крокодила, мавпеня піднімає лапки над головою, ведмідь у сплячці відкидає голову. Повторювати шипіння чи гавкання – не найцікавіший спосіб поговорити з  дитиною про світ фауни. А от поєднати візуальне і тактильне задоволення – краща ідея. «Peek-a-Who Too» має нагороду «Найкраща книга 2019 року» від “New York Times A Parents Magazine”.

Сем Бафтон. Привіт, динозаври

Hello, dinosaurus by Sam Boughton

Динозаври - поп-ап книжки
Фото: @faustogarmen

У книзі живе багато дружелюбних динозаврів. Малята дізнаються цікаві факти про своїх улюбленців за допомогою гумористичних текстів та яскравих картинок.  Кожен розворот – окрема жива історія, де головними героями є самі діти. Вони підіймаються спиною анкілозавра, катаються на птеронодоні, який схожий на пегаса. А якщо зазирнути під картонні «віконечка», то можна знайти чимало дивовижного. Наприклад, мозок стегозавра був розміром зі сливу.

Джонатан Емметт. Алфавітна вулиця

Alfabet Street by Nosy Cow

Алфавіт - поп-ап книжки
Фото: @ninjason

Малятам не цікаво вчити алфавіт зі звичайних карток чи типових абеток. Тому пропонуємо звернути увагу на книжку-гармошку, яка допоможе і вивчити букви, і створити свою історію! Діти можуть читати римований текст, роздивлятися кав’ярні, крамниці, кімнати за картонними клапанами, а коли ознайомляться з алфавітом, на них чекатиме сюрприз. Поп-ап книжки можуть не лише розважати, а й вчити. Ще одна особливість видання: воно дуже сучасне та відповідає соціальним актуальним проблемам. І тати, і мами готують, прибирають та спілкуються з дітьми; деякі герої історії користуються інвалідним візком; тварини товаришують між собою, незважаючи на колір хутра.

Нікола Слейтер. Де мій рожевий светрик

Where Is My Pink Sweater? By Nicola Slater

Светрик - поп-ап книжки
Фото: @sharonmccutcheon

Блакитний заєць Руді шукає свій улюблений светрик. Він вже закороткий, але наш герой не хоче його викидати. Розкрийте картонні віконечка та подивіться, як Руді йде за клубком рожевої пряжі через кухню, спальню та потрапляє в сад. На своєму шляху він несподівано зустрічає своїх друзів: дев’ятеро лам, восьмеро поросят, cемеро чорних круків… Багатенько гостів зібралося у його домі! Ця солодка та авантюрна історія сповнена яскравих ілюстрацій, жартів та веселих ситуацій.

Cаллі Ніколс. Книжка кнопок

The Button Book by Sally Nicholls

Як ознайомити дітей з кольорами? За допомогою книги з цікавими інтерактивними елементами. На кожній сторінці друзі тварини збираються навколо таємничої кнопки. Вони запитують: «Що відбувається, коли натискаєш на неї?». От синя кнопка змушує всіх співати, рожева – обійматися, фіолетова – лоскотати.  А ще є біла, жовта, зелена… Потрібно лише натиснути на них. Крайня кнопка – сну. І тваринки, і маленькі читачі мають відпочити після напруженого дня.

Читайте також про найкращі дитячі бестселери світу.

Джерела: https://www.nytimes.com/2020/01/07/books/review/books-that-captivate-babies-and-toddlers.html

https://www.amazon.com/

Дата звернення: 26.02.2020

Переклала та зреферувала Ольга Кудісова

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *