Продажі друкованих книжок у період карантину

Продажі друкованих книжок виявляються напрочуд стійкими, незважаючи на масштабні порушення економіки, спричинені коронавірусом. За останній тиждень квітня продажі друкованої продукції зросли на 10,1 % порівняно з 13-18 квітня (за даними  відділень, які звітують перед NPD BookScan). Продажі були майже рівними з періодом за 27 квітня 2019 року, знизилися лише на 3,2 %.

BookScan підрахував, що було продано близько 85 % друкованих книжок фізично та через інтернет-магазини. Служба, однак, не реєструє покупки у бібліотеках. Більше того, через значну кількість закритих бібліотек видавці, які здійснюють продажі через цей канал, мабуть, побачать значне зниження продажів.

Категорія “Нон-фікшн для дорослих” мала найбільшу ефективність серед основних видавничих сегментів, за останній тиждень одиниці збільшилися на 24,7 %. Релігійний сегмент збільшився на 54,4 % на чолі з випуском фільму Джен Гегмейкер “Жорсткий, вільний і повний вогню”. Читачі купили понад 17 000 примірників книги. Ще один новий випуск “Medical Medium Cleanse to Heal” від Ентоні Вільяма, проданий понад 11 000 примірників.

Останнього тижня квітня художня література також пішла вгору, одиниці друку зросли на 8,1 %. Продаж любовних романів збільшився на 26,8%, а релігійних книг – на 21,7 %.

Категорія книг для неповнолітніх, які з початку спалаху коронавірусу отримували суттєвий прирість, пішли на спад. Продажі підліткової фантастики зросли на 2,5 % за період з 11-17 квітня, причому зростання продажів на 11,4 % у категоріях “Соціальна ситуація”, “Сім’я”, “Здоров’я” допомагає компенсувати зниження у деяких інших категоріях, включаючи “Наукову фантастику”, “Фентезі”, де продажі знизилися на 5 %.

Продаж друкованих одиниць категорії “Література для неповнолітніх” зменшився на менше ніж на 1 %. У період з 18-27 квітня найбільший спад продажів у сегментах “Історія”, “Спорт”, “Люди”, “Місця” на 5,5 %. У сегментах “Ігри”, “Заходи”, “Захоплення” та  у сегментах “Свята”, “Фестивалі”, “Релігії” лише 5 % падіння продажів. Продаж друкованих одиниць у концептуальних категоріях збільшився на 10,6 %.

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/financial-reporting/article/83196-print-unit-sales-rose-10-1-last-week.html

Фото: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/financial-reporting/article/83196-print-unit-sales-rose-10-1-last-week.html

Дата звернення: 20.05.2020

Переклала та зреферувала: Дар’я Кісєєва

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *