Програми для створення аудіокниги

створення аудіокниги

Найкращі програми для створення аудіокниги на ПК:

«Chapter Verse» — це безкоштовний програмний застосунок для створення аудіокниги для iPod, iTunes та Quicktime в операційній системі Windows. Починаючи з форматованих файлів Advanced Audio Coding (AAC) або будь-яких інших, що в iTunes, користувач може поєднувати декілька вхідних файлів в єдиний файл аудіокниги з позначками розділів. Більшість компаній не приймають ACC, тому ви можете використовувати Audacity для перетворення файлу в формат MP3 або будь-який інший. Це також хороша програма для створення публікацій, оскільки в ній можна видалити «проміжки» мовчання між розділами й відфільтрувати звукову доріжку.

«Audacity» — це безкоштовний, з відкритим вихідним кодом аудіоредактор, що не поступається за якістю багатьом платним преміум-застосункам. Ви можете використовувати його для створення власних записів, видалення шуму, вирізання та комбінування доріжок, застосування спеціальних ефектів та багато іншого, а також для досягнення справді професійних результатів.

Ви можете також розширити «Audacity» за допомогою плагінів, які додають нові ефекти, або інтегрування з іншими програмами. Немає жодних обмежень на розмір або довжину ваших аудіофайлів. Якщо ви створюєте музику, подкасти, аудіокниги чи будь-який інший проект, «Audacity» є справді ефективним інструментом. «The Good e-Reader Radio Show» і «Podcast» — допоміжні програми, створені компанією «Audacity», і я рекомендую його для виробництва аудіокниги.

«FFmpeg» — це надзвичайно потужний інструмент командного рядка з відкритим вихідним кодом для перетворення, відтворення та запису аудіо та відео. Попри те, що «FFmpeg» вимагає невеликих зусиль і практики, щоб навчитися, але продуктивність і якісний результат не змусять довго чекати на себе.

Джерело: Michael Kozlowski. How to Self-Publish an Audiobook — The Best PC Apps. Goodreader.

Опубліковано: 16 грудня 2018 р.
Зреферувала Олександра Дідух.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *