«Пуффін» («Puffin») і «Ведмідь» («Bear Nibbles») запускають Великий книжковий клуб

Клуб “Великий книжковий облік” виробництва «Bear & Puffin» , у вигляді веб-сайту, почав своє існування  у серпні 2017 року.

Головна ідея – щомісячно представляти “книгу місяця”, що відповідає кожній літері в абетці. Проект створений для дітей дошкільного та молодшого віку, орієнтується на дитячих класиків та нових випусків улюблених авторів. Вибрані перші назви: «The Borrower’s» ( «Добивайка»), «Brown Bear» («Коричневий Ведмідь»), «Diary of a Wimpy Kid» («Щоденник Вампі Кід») та «Dogger» («Доггер»), які починаються на літери «D» і «B». Клуб дає дітям безкоштовний доступ до «екстрактів» з книг в Інтернеті, а користувачам, які оформлять підписку, пропонує щомісячний електронний бюлетень, який після реєстрації буде надісланий одразу на особисту пошту.

Ханна Сидоряк, старший менеджер з маркетингу дитячої компанії «Penguin Random House», сказала: “Ми з радістю співпрацюємо з «Puffin» у цьому Великому книжковому клубі. Ми пропонуємо сім’ям світ історій, які будемо досліджувати разом. Завдяки різноманітним книгам для будь-якої віку ми сподіваємось, що діти будуть читати та знаходити своїх улюблених персонажів»

Джерело: Katherine Cowdrey. Puffin and Bear Nibbles launch Big Book Club. Thebookseller.com
Опубліковано: 11 липня 2017 р.
Зреферувала  Дарія Попова

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *