Редактор коміксів Челсі Еберлі про фах

Челсі Еберлі — старший редактор видавництва  «Penguin Random House», редактор серії коміксів «DC Icons», яка орієнтована на «старших підлітків» (young adult) і вміщує нові історії вже нам знайомих персонажів (Диво Жінка, Бетмен, Жінка-кішка й Супермен) задовго до їх героїчного життя.

У своєму інтерв’ю для інтернет-порталу «Shelf awareness» Челсі Еберлі розповіла, чому саме і як ці образи було обрано для нової серії. За її словами «вони є іконами поп-культури, а їхні імена легко упізнавані». Редакторська команда моніторила соціальні мереж і й спілкувалася з агентами, щоб знайти авторів-фанатів персонажів DC.

Челсі Еберлі також розповідає, як історії були адаптовані для читачів «young adult». На запитання, щодо можливості автора додавати щось своє у світ DC вона відповіла: «…ви отримуєте кращі результати, коли у творчих людей є простір для творчості…»

Редакторка поділилися своїми враженнями й переживаннями щодо сюжетів «DC Icons», але вихід наступних коміксів «young adult» залишила в секреті.

Джерело: Автор не вказаний. A Chat with Editor Chelsea EberlyShelf Awareness
Опубліковано: 1 вересня 2017 р.
Зреферувала Вікторія Пономаренко.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *