Революція друку на вимогу відчиняє нові двері авторам і видавцям

Письменники та читачі, зазвичай, прагнуть до споглядального життя. Я читав нещодавні публікації, орієнтовані на різну аудиторію, для того щоб «нагодувати» все більше різних смаків і середовище готове до  “друку на вимогу”, якому пророкують майбутнє.

Я переважно оптимістичний песиміст, а значить, коли вся надія здається втраченою. І для багатьох авторів, видавців та читачів я думаю, що друк на вимогу, заснований на технологіях друку цифрових книг, це значущі, тривалі інновації (поряд з електронними книгами).

Нещодавно я отримав електронний лист від читача, який купив роман Publerati через мережу Espresso Print-on-Demand (POD). “Я був здивований, наскільки висока якість книги. Я подумав, що це буде брошура з гребінцем. Ніколи не знав, що на це здатен друк на вимогу. Вау!”

Тому, можливо, ми повинні подолати деякі побоювання споживачів щодо якості книг, які надруковані за вимогою. Перше, що я зробив — нову сторінку на сайті Publerati із записом про якість, а також перелік місць, де пропонуються наші титули.

Але велика перевага друку на вимогу— це можливість зберегти багатьох чудових письменників, чиї книги ніколи не продадуть у величезних кількостях. І в цій моделі ці автори не обов’язково вимагають просування. Чому?

Лише за допомогою друку, який підтримує кожен місцевий ринок, ми зможемо мати більш відповідальну та стабільну бізнес-модель. Книга автора може бути доступною з того моменту коли вона потрібна видавцю, і до того часу, поки читач цього не захоче.

Також буде цікаво про те, як написати власну книгу. 

Джерело: Caleb Mason. The Print-on-Demand Revolution Opens New Doors for Authors & Publishers. Book Business.
Дата звернення: 12.06.2016
Зреферував та переклав:  Сергій Гаврилюк.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *