Дитячі книжки, якими їх хочуть бачити діти та батьки

дитячих книжках

Більшість дітей (63 %) читають дитячі книжки, які змушують їх сміятися, а 88 % дітей надають перевагу літературі, яку обирають самі. Книжки, які вони не хочуть читати, часто нав’язують вчителі у школі та батьки вдома, тому дитина шукає власний вільний простір — щось для себе, що зацікавить та приверне її увагу.

Важливим нюансом є також образ головного героя, так батьки переважно обирають персонажів, які можуть стати взірцем та різняться характерами, поглядами, ідеями. Персонажі дитячої класики часто харизматичні, розумні, сміливі. Діти, спостерігаючи за їх пригодами і розвитком, переймають їх найкращі якості. Така література виконує не тільки свою основу навчальну функцію, а й допомагає дитині розвинутись як особистість.

Головні герої мають бути зрозумілі цільовій аудиторії. Бажано одного з нею віку, їх мислення повинне перегукуватись з мисленням дитини, допомагати їй розвивати власне.

Зазвичай діти віком 6-17 років читають близько 23 книжок на рік, в той час як поціновувачі літератури читають в шість разів більше.

У середньому американські сім‘ї мають 104 дитячі книжки у своїх будинках. Сім’ї з дітьми, які полюбляють читати, мають 141 дитячу книжку.

У сім‘ях з доходами понад 100 тисяч доларів нараховується 127 дитячих книжок. Батьки, що заробляють менше ніж 35 тисяч доларів, можуть дозволити собі вдвічі менше.

Підсумуємо:

  1. Діти більше читають та полюбляють ті книжки, які вони обирають самостійно.
  2. Батьки та діти шукають книжок зі смішними текстами.
  3. Головні риси, які шукають діти у своїх героях: розум, відвага, сила.
  4. Батьки вважають, що кожна дитина повинна прочитати «Гарі Поттера», «Щоденник слабака», «Хроніки Нарнії», «Магічне дерево».

Написати цікаву дитячу книжку вам допоможе наша стаття: https://www.vydra.net.ua/try-obov-iazkovi-porady-dlia-napysannia-dytiachykh-knyzhok/.

Джерело What kids and parents want in children’s books. Scholastic. 

Опубліковано: 19 грудня 2018 р.
Зреферувала Карина Горіна.

Поширте у соціальних мережах:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

3 коментаря до “Дитячі книжки, якими їх хочуть бачити діти та батьки

  1. Сповіщення: Персоналізовані книжки від «HeyWow!»

  2. Сповіщення: Egmont Publishing: тільки 51% дітей дошкільного віку читають щодня

  3. Сповіщення: Дитячий детектив від видавництва HarperCollins Publishers

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *